Oferta pracy

Network Engineer/Inżynier Sieciowy

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Cybernetyki 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Integer Group Services Sp. z o.o

Cybernetyki 10

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy urządzeń sieciowych w infrastrukturze IT z szczególnym uwzględnieniem Oddziałów InPost

  • przygotowanie i wprowadzanie zmian konfiguracyjnych na utrzymywanych urządzeniach sieciowych

  • wsparcie Zespołów Utrzymania Oddziałów InPost

  • dokumentowanie prac na infrastrukturze IT

  • gotowość do częstych podróży

  • gotowość do pracy z Klientem Wewnętrznym i Partnerami Zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • dobra znajomość routing and switching na poziomie CCNP

  • bardzo dobra znajomość sprzętu sieciowego Cisco

  • znajomość rozwiązań VPN (IPSec, SSL-VPN, L2TP)

  • znajomość technologii sieci bezprzewodowej opartej o kontrolery WiFi (preferowane Unifi)

  • znajomość protokołów routingu dynamicznego, w szczególności OSPF i BGP

  • znajomość narzędzi monitorujących (Nagios, Observium, Zabbix)

  • umiejętność analizowania logów systemowych i incydentów

Mile widziane

  • znajomość rozwiązań SD-WAN

  • znajomość systemów Linux

  • uprawnienia elektryczne do 1 kW

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodne przygotowywanie dokumentacji oraz prowadzenie rozmowy

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Jak pewnie wiesz dużo się u nas dzieje! Rozstawiamy nowe maszyny, nasza apka wygrywa liczne konkursy, wchodzimy na nowe rynki europejskie, ulepszamy stworzone przez nas systemy oraz naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Czy wiesz, że nasze IT to już ponad 300 osób? A nam ciągle mało. ;-) Większość naszych systemów jest pisana przez nas i dla nas. Dlatego słowo „niemożliwe” nie istnieje w naszym słowniku, a szybkie tempo pracy to nasza dewiza.

Chcesz dołączyć do #TeamINPOST i pomóc nam w tej ekspansji? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-) ? Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy