network engineer

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-01-21
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-02-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli Twoim celem jest praca w międzynarodowej firmie z wykorzystaniem języka angielskiego, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Aplikuj!

    Nr ref.: /254/12/2018/AW/36102
    Katowice
    oferujemy:
    • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży
    • zatrudnienie poprzez umowę o pracę
    • bogaty pakiet benefitów
    • ciekawą i miłą atmosferę pracy
    • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    Twoje zadania:
    • monitorowanie infrastruktury IT znajdującej się u klienta
    • udzielanie wsparcia technicznego klientom w języku angielskim w zakresie konfiguracji i rozwiązywania problemów urządzeń sieciowych Cisco
    • nadzór nad systemem intrusion detection pracującym pod kontrolą systemów Unixowych
    • poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie posiadanych umiejętności specjalistycznych
    • możliwe uczestniczenie we wdrożeniach i uruchomieniach zakontraktowanych instalacji
    oczekujemy:
    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka)
    • znajomości technologii sieciowych Lan/Wan
    • doświadczenie z zakresu konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco
    • ukończone szkolenie przygotowujące do egzaminu CCNA
    • doświadczenie w administracji systemami z rodziny Unix
    • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
    • umiejętność efektywnej pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
    • umiejętność właściwego ustalania priorytetów
    • zdolność komunikacji ze wszystkimi szczeblami managmentu

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47