Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Network & Security Administrator

AXABEE SP Z O OO firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • administracja infrastrukturą sieciową (LAN, WLAN, WAN, VPN),

  • administracja usługami sieciowymi (DNS, PKI, itp.),

  • administracja rozwiązaniami bezpieczeństwa (NGFW, Secure Web Gateway, Secure Email Gateway, antivirus, itp.),

  • administracja sieciami i zapewnienie bezpieczeństwa w środowiskach wirtualnych/chmurowych (VMware, AWS, GCP),

  • koordynacja działań z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa IT,

  • współpraca z pierwszą linią wsparcia,

  • projektowanie, dobór i prowadzenie wdrożeń nowych rozwiązań i usług,

  • regularna współpraca z partnerami technicznymi i dostawcami.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letniego doświadczenia w zakresie protokołów routingu i switchingu w środowiskach o wysokiej dostępności, preferowane Cisco, Mikrotik,

  • minimum 2-letniego doświadczenia w obszarze network security, znajomości zagrożeń i dobrych praktyk,

  • minimum 2-letniego doświadczenia w administrowaniu rozwiązaniami bezpieczeństwa, preferowane Palo Alto, Fortinet, Kaspersky, Symantec/ Blue Coat,

  • szerokiej wiedzy i doświadczenia w zakresie sieci VPN,

  • znajomości i umiejętności zarządzania infrastrukturą klucza prywatnego i certyfikatami SSL,

  • praktycznej wiedzy z zakresu monitorowania infrastruktury IT,

  • pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy,

  • bardzo dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem pracy,

  • analitycznego myślenie i umiejętności rozwiązywania problemów technicznych,

  • dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane

  • środowiskiem oraz usługami GPC, AWS (posiadanie certyfikatów będzie dla nas dużym plusem),

  • rozwiązaniami Cloudflare (DNS, CDN, WAF, itp.).

To oferujemy

  • pracę przy ciekawym projektach o zasięgu globalnym,

  • umowę o pracę lub współpracę B2B z konkurencyjnym wynagrodzeniem,

  • szkolenia i rozwój kompetencji (jeździmy na konferencje i kursy, organizujemy hackathony),

  • dofinansowane wyjazdy na wakacje w atrakcyjnych cenach i miejscach – bo warto czasem oderwać wzrok od monitora,

  • samodzielność, możliwość kreowania projektów w zgodzie z własnymi pomysłami, wpływ na używane technologie i rozwiązania,

  • pracę w nowoczesnym biurze w samym Centrum Opola, Wrocławia lub zdalną, pośród pasjonatów najnowszych technologii.

AXABEE SP Z O O

W Axabee mamy jeden wspólny cel – sprawić, aby miliony użytkowników korzystających z aplikacji webowych i mobilnych mogło w prosty sposób dokonać rezerwacji na wymarzone przez siebie wakacje!

Pracując z nami jako Network & Security Administrator będziesz dbał o bezpieczeństwo naszych systemów oraz rozwój infrastruktury sieciowej dla dużego klienta z branży turystycznej.

Przewiń do profilu firmy