Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Network Technical Consultant

SKK S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gromadzka 54A, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SKK S.A.

Gromadzka 54A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • LAN

  • WLAN

  • WAN

  • routing

  • konfiguracja urządzeń sieciowych

  • bezpieczeństwo sieci teleinformatycznych

  • CISCO

  • współpraca z Klientem

System operacyjny

O projekcie

Nasz zespół tworzą ludzie z bogatym doświadczeniem w rozwiązaniach sieciowych. To, co nas łączy, to pasja do sprzedaży, pracy z ciekawymi Klientami i interesującymi projektami. Wierzymy, że zaufanie i duża swoboda w planowaniu dnia pracy wyzwala kreatywność i motywację.

Network Technical Consultant jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i nadzorowanie procesu przygotowywania warunków technicznych niezbędnych do realizacji sprzedaży usług oferowanych przez SKK. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za badanie potrzeb klienta oraz opracowywanie ofert składanych klientom (wspólnie z handlowcem), weryfikowanie zgodności dokumentacji sprzedażowej i technicznej.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesów sprzedażowych

  • Współpraca z Klientem oraz partnerami biznesowymi

  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych

  • Projektowanie i realizacja kompleksowych rozwiązań sieciowych

  • Przeprowadzanie testów rozwiązań sieciowych

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie

  • Min. 2 lata doświadczenia przy realizacji projektów sieciowych

  • Praktyczna znajomość protokołów sieci LAN, WLAN, WAN, routingu

  • Praktyczna znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych LAN/WLAN (Cisco/HPE będzie dodatkowym atutem)

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci teleinformatycznych (IDS/IPS/NGFW/NAC)

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w kreatywnym zespole, otwartym na nowe technologie

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Uczestnictwo w ciekawych, różnorodnych projektach

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport

  • Nieograniczoną ilość kawy :)

  • Świetną atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

SKK S.A.

Firma SKK S.A. od ponad 20 lat specjalizuje się w optymalizacji i automatyzacji procesów logistycznych i produkcyjnych. Unikalność naszej oferty polega na kompleksowym rozwiązywaniu problemów naszych Klientów. W ramach usług sieciowych oferujemy: projektowanie, instalację, utrzymanie sieci, sieci LAN, sieci WLAN, audyty i przeglądy sieci.

Szukamy osób pełnych pomysłów i pasji do sprzedaży, dobrze rozumiejących Klientów i ich potrzeby, które dołączą do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy