Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Network & Voice Engineer

"GLOBAL ONE" sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć projektowanie, instalacja i świadczenie wsparcia technicznego dla wdrażanych przez firmę rozwiązań z zakresu sieci VoIP, LAN/WLAN oraz aplikacji.

Obowiązki:

  • praca w Zespole Wsparcia Technicznego Global One
  • merytoryczne wsparcie dla pracowników Działu Handlowego
  • instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania
  • przygotowanie dokumentacji technicznych

Wymagania:

  • znajomość rozwiązań z zakresu sieci lokalnych oraz kampusowych
  • znajomość rozwiązań z zakresu sieci VoIP
  • praktyczna znajomość systemów Windows i Linux/Unix
  • wykształcenie techniczne
  • znajomość angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • certyfikacje producentów systemów telekomunikacyjnych (mile widziane Siemens/Unify-Atos)
  • praktyczna znajomość rozwiązań wirtualizacji serwerów VMware
  • praktyczna znajomość Microsoft (AD, NPS, Win Server, SQL Server, Office 365)

Oferujemy:

  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • szkolenia i certyfikacje z zakresu oferowanych przez Global One rozwiązań
  • przyjazna atmosfera pracy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • auto służbowe, telefon, laptop

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne