Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

New Business Account Manager

FULL STACK EXPERTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

umowa o pracę
4 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0009 000 netto (+ VAT) / mies.

FULL STACK EXPERTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 87

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad obsługą napływających zapytań oraz aktywnie poszukiwanie szans na pozyskiwanie klientów;

  • Tworzenie ofert i prowadzenie negocjacji;

  • Kontakt z najlepszymi technologiami na świecie, w dynamicznie rozwijającym się sektorze i z dużymi, rozwojowymi klientami.

  • Uczestnictwo w działaniach promujących firmę wśród potencjalnych klientów;

  • Praca z wykorzystaniem narzędzi, które nie są dostępne dla każdego;

  • Uczestnictwo w szkoleniach i wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Bycie otwartym i komunikatywnym;

  • Doświadczenie w sprzedaży usług w sektorze B2B (digital / marketing / technologia Google Marketing Platform mile widziane);

  • Sprawne przygotowywanie ofert i prowadzenie prezentacji;

  • Sprawne liczenie i argumentowanie;

  • Umiejętność skutecznego negocjowania;

  • Kreatywność i nieszablonowe podejście, otwartość, poszerzanie horyzontów;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną (B2);

  • Konsekwencja w działaniu i nastawienie na realizację celów."

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz system premiowy;

  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole, realizującym ciekawe projekty dla uznanych klientów;

  • Pracuję hybrydową - pozwalającą na łączenie pracy z naszego nowoczesnego biura z pracą w domowym zaciszu;

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zarówno w ramach szkoleń technicznych, jak i kompetencji miękkich (z nami możesz uzyskać również certyfikaty DIMAQ czy Google);

  • Możliwość awansu po spełnieniu ustalonych celów rozwojowych;

  • Indywidualnie dopasowany pakiet benefitów.

  • Współpracę w międzynarodowym środowisku;

  • Rozwój w firmie, która należy do elitarnego grona Google Marketing Platform Sales Partner

Konsekwentnie i z uśmiechem na ustach zmierzasz do przodu pomimo największych sztormów? Sam sobie jesteś sterem i okrętem? Jeśli tak, to masz predyspozycje do stania się twarzą firmy Full Stack Experts jako New Business Account Manager!

Full Stack Experts odpowiada za sprzedaż licencji, wdrożeń, szkoleń oraz wsparcia w obszarze technologii marketingowych, głównie produktów Google Marketing Platform. Dołączając do nas będziesz mieć możliwość realnego wpływu na dalszy rozwój świadczonych usług. Jesteśmy jednym z zaledwie kilku certyfikowanych resellerów GMP na CEE.

Przewiń do profilu firmy

Sprawdź nasz plan na Twoją pracę w Full Stack Experts

po 3 miesiącach:

• Będziesz po wszystkich indywidualnych szkoleniach produktowych, w tym z analityki internetowej oraz narzędzi Google Marketing Platform;

• Zrobisz swój pierwszy lub kolejny certyfikat Google;

• Przekonasz się, że nie oczekujemy cudów, lecz zaangażowania;

• Odniesiesz pierwsze sukcesy i zostaniesz z nami na dłużej;

• Skorzystasz z wewnętrznego programu wsparcia Pracowników obejmującego m.in. sport, rekreację, aktywność kulturalną itp.;

• Swój dzień pracy będziesz mógł rozpocząć od 7 albo od 10.

po 6 miesiącach:

• Poszerzysz swoje doświadczenie w sprzedaży z uwzględnieniem specyfiki rynku technologii marketingowej;

• Podniesiesz swoje kwalifikacje i poszerzysz specjalistyczną wiedzę związaną z marketingiem internetowym;

• Będziesz ściśle współpracował z zespołem partnerskim Google;

• Będziesz uczestniczył w konferencjach jako słuchacz, a może nawet jako prelegent.

po 12 miesiącach:

• Otrzymasz możliwość awansu;

• Rozpoczniesz kolejny rok udanej współpracy z Full Stack Experts;

• Zbudujesz swoją markę zawodową jako doradca biznesowy w zakresie wdrożeń, rozwoju i szkoleń związanych z jedną z najbardziej popularnych technologii, jaką jest Google Marketing Platform;

• Będziesz miał możliwość wypowiadania się w mediach jako ekspert;

Nie wahaj się – przejmij inicjatywę i wyślij swoje CV jak najszybciej.