Logo Pracuj.pl

New Business Account Manager

ART RENTAL sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
3 000–4 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
3 000–4 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

ART RENTAL sp. z o.o.

Strzegomska 55A

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie stałych relacji z klientami
  • Pozyskiwanie i rozbudowa bazy klientów
  • Różnorodne działania sprzedażowe mające na celu dostarczenie nowego biznesu
  • Tworzenie prezentacji sprzedażowych i ofert zgodnych z potrzebami klienta i standardami firmy
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie realizowania strategii sprzedażowej
  • Raportowanie sprzedaży
  • Realizacja celów biznesowych
  • Zbieranie informacji zwrotnych od naszych klientów (mierzonych za pomocą wywiadów z osobami trzecimi, studiów przypadku, rekomendacji).

Nasze wymagania

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Wysoką komunikatywność i umiejętność autoprezentacji
  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań i prezentacji biznesowych
  • Kompetencje negocjacyjne
  • Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie
  • Znajomość ms office / dokumentów google w stopniu bardzo dobrym
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji w rozwijającej się firmie.
  • Praca w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie
  • Duża swoboda w podejmowaniu decyzji
  • Najnowocześniejsze narzędzia pracy
  • Integracje i niekończące się ilości kawy i herbaty :)

O nas

Art Rental to młoda spółka oferująca wynajem dzieł sztuki dla korporacji, firm i rezydencji oraz sprzedaż prac artystów w kanale e Commerce. Spółka upowszechnia sztukę wizualną (malarstwo, grafikę, rzeźbę, fotografię), zarówno oryginalne dzieła sztuki jak i limitowane reprinty.

New Business Account Manager, Strzegomska 55A, Fabryczna, Wrocław