Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

New Business Developer (dział zakupów)

Olivit sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, Dębiec (pow. poznański)

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie i nawiązywanie kontaktu z dostawcami z całego świata (głównie: Stany Zjednoczone, Anglia),

  • budowanie długoterminowych relacji biznesowych z dostawcami,

  • zarządzanie ryzykiem we współpracy z dostawcami,

  • negocjowanie atrakcyjnych warunków biznesowych,

  • monitorowanie statusu wywiązywania się z ustaleń,

  • rozwiązywanie nieporozumień we współpracy z dostawcami,

  • badanie potrzeb klientów oraz monitorowanie rynku suplementów diety,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez reprezentacje na wydarzeniach branżowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku, minimum 2 lata,

  • biznesowa znajomość języka angielskiego (poziom min. C1),

  • dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych,

  • rozwinięta inteligencja biznesowa oraz zdolności analityczne,

  • doświadczenie w negocjacjach twardych i miękkich o dużej wadze,

  • mile widziane doświadczenie w branży suplementów diety.

To oferujemy

  • pracę w ciekawej i rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (darmowa karta multisport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, masaże w biurze),

  • sympatyczną i nieformalną atmosferę w pracy,

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer etc).

Olivit sp. z o.o.

Firma Olivit Sp. z o.o. należy do grupy jednego z liderów dystrybucji suplementów prozdrowotnych i witamin w Europie. Grupa dystrybuuje produkty niemal 150 marek do ponad 50 krajów w Europie i na świecie, ponadto posiada magazyny i biura w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Przewiń do profilu firmy