Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

New business developer

Openform s.c. Magdalena Klejdysz-Matras, Rafał Matras, Tomasz MarszałekO firmie

  • Blich 3, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Openform s.c. Magdalena Klejdysz-Matras, Rafał Matras, Tomasz Marszałek

Blich 3

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych i okazji sprzedażowych zgodnie z bieżącą strategią firmy i celami sprzedażowymi.

  • Przygotowywanie ofert we współpracy z odpowiednimi specjalistami z naszego zespołu.

  • Samodzielne prowadzenie spotkań biznesowych.

  • Prowadzenie prezentacji naszej oferty dla przyszłych i obecnych klientów.

  • Prowadzenie kontaktu ze stałymi klientami w celu regularnego diagnozowania ich potrzeb i budowania relacji sprzyjających kontynuacji współpracy

  • Udział w spotkaniach branżowych.

  • Udział w wytyczaniu strategii sprzedaży i harmonogramu działań.

  • Współtworzenie pomysłów na nowe produkty i usługi naszego studia.

  • Współtworzenie kampanii marketingowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu i rozwijaniu nowych relacji biznesowych.

  • Reprezentowanie naszego wspaniałego zespołu przed klientami.

  • Ciągłe poszukiwanie pomysłów na to jak możemy dalej rozwijać nasz biznes zgodnie z naszą strategią i wartościami.

  • Talent do płynnej, konstruktywnej i profesjonalnej komunikacji (również w języku angielskim).

  • Uporządkowane i rzetelne podejście do procesu budowania relacji biznesowych.

  • Konsekwencję i optymizm w dążeniu do celu.

Mile widziane

  • Orientacja w technologiach webowych i mobilnych.

  • Doświadczenie w pracy lub współpracy w takich branżach jak: kultura, IT, media.

  • Doskonała znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość dodatkowego języka (w szczególności j. niemieckiego).

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów zagranicznych.

To oferujemy

  • Realne wsparcie całego zespołu w tworzeniu i konsultowaniu ofert dla potencjalnych klientów.

  • Możliwość samodzielnej organizacji pracy, doboru narzędzi i sposobów realizacji celów.

  • Pracę w fajnym, zgranym zespole.

  • Możliwość realnego wpływania na strategię firmy i jej rozwój.

  • Możliwość pracy zdalnej, ale także własne stanowisko pracy w biurze.

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, aplikacje, telefon).

  • Prywatny pakiet usług medycznych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata