Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

New Business Developer

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znasz Sunrise System – Partnera Google Premium? Nasi Klienci są na najwyższych pozycjach wyszukiwarki Google – m. in. dzięki naszej pracy. Dzięki tym sukcesom wciąż rośniemy i od lat poszerzamy nasz Dział Handlowy – w 2019 również poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    praca w ścisłym centrum Poznania – w biurowcu DELTA przy ul. Towarowej 35

    Korzyści z pracy u nas:

    • stała podstawa w oparciu o umowę o pracę + wysokie prowizje za wyniki
    • brak nadgodzin i realny life & work balance. Naprawdę.
    • bonusy pozapłacowe: prywatna opieka medyczna i karta MultiSport
    • dobre, sprawdzone na rynku usługi do sprzedaży
    • duży popyt na te usługi i wciąż chłonny rynek
    • realistyczne, choć ambitne cele sprzedażowe
    • zgrany zespół, doświadczeni współpracownicy i wspierający przełożeni – regularne szkolenia i mentoring.

    Cel stanowiska:

    • Sprzedaż usług firmy dla Klientów biznesowych.

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie bazy klientów biznesowych
    • praca na gotowych zapytaniach od Klientów
    • kontakt z Klientem: telefoniczny, mailowy, w razie potrzeby podczas spotkań
    • badanie potrzeb i analiza otoczenia rynkowego potencjalnego Klienta
    • negocjowanie warunków współpracy i zawieranie umów
    • obsługa posprzedażowa w pierwszym okresie współpracy z Klientem.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży B2B
    • udokumentowane sukcesy sprzedażowe
    • gotowość do pracy na celach sprzedażowych
    • dyspozycyjność do pracy na pełen etat.
    Kandydatów i Kandydatki na stanowisko prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj
    Wysyłając aplikację, Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 2016, Nr 119), tzw. RODO.
    Wyrażając zgodę, Kandydat przyjmuje do wiadomości, że Administratorem jego danych osobiwych jest Sunrise System spółka z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, adres: Plac Andersa 3, 61-894 Poznań. Polityka Prywatnosci