Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

New Business Development and Marketing Specialist

BIND UP PHOTO sp. z o.o.

  • Obrzeżna 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Obrzeżna 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,

  • Aktywny udział w tworzeniu indywidualnych ofert i samodzielna praca nad nimi,

  • Realizacja indywidualnych ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych,

  • Praca stacjonarna w godzinach 9:30 – 17:30

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów, sprzedaży usług B2B,

  • Wysokie zdolności interpersonalne,

  • Znajomość nowoczesnych technik sprzedaży,

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami,

  • Kreatywność oraz zdolność analitycznego myślenia,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji z klientem,

  • Dostępność na miejscu w biurze w trakcie okresu próbnego,

To oferujemy

  • Codzienna pracę w produkcji i realizacji usług fotograficznych oraz produkcji video dla Klienta korporacyjnego,

  • Wynagrodzenie podstawowe, umowę o pracę, atrakcyjny system bonusowy.

  • Dodatkowo premie od sprzedaży, tu nie ma górnego limitu.

  • Firmowy sprzęt: laptop, smartfon z planem internetu,

  • Rozbudowany system premiowy i podwyżki powiązane z wynikami jakie generujesz,

  • Podsumowując: jesteśmy kreatywną, butikową firmą usługową w branży realizacji obsług fotograficznych oraz produkcji video.

  • Brak korporacyjnego podejścia do pracy.

O nas

Od 2006 roku budujemy wartościowe relacje biznesowe oparte na zaufaniu i odpowiedzialności, wsparciu oraz poczuciu bezpieczeństwa związanego z zaangażowaniem podczas realizacji każdego projektu. Nasze wartości opieramy na 15-letnim doświadczeniu, za którym stoi kultura osobista oraz zrozumienie klienta. Uwielbiamy pomagać zarówno przy produkcjach filmowych, jak i fotograficznych. Chcemy, żeby Twoje doświadczenie z Bind up Photo opierało się na partnerskich relacjach i obustronnej satysfakcji ze współpracy.