Oferta pracy

New Business Development Manager

5.10.15O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Warszawa- Falenica

Zakres obowiązków:

  • rozwój portfolio klientów oferujących usługi na platformie sprzedażowej 5.10.15.;
  • aktywne wyszukiwanie potencjalnych klientów biznesowych, weryfikacja ich oferty i dopasowanie do profilu klienta;
  • przygotowywanie oraz prowadzenie spotkań i negocjacji biznesowych;
  • ścisła współpraca z działami operacyjnymi w zakresie obsługi procesu wdrożenia nowego klienta;
  • negocjacje w zakresie warunków współpracy oraz umów handlowych;
  • budowanie i rozwój pozycji firmy na rynku polskim oraz partnerskich relacji z klientami;
  • analiza potrzeb i dobór optymalnych rozwiązań pod istniejącą bazę klientów;
  • raportowanie aktywności sprzedażowej.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe;
  • 3-5 lat doświadczenia w aktywnych działaniach sprzedażowych w rynku B2B;
  • znajomość branży usług;
  • doświadczenie w pozyskiwaniu i współpracy z klientami biznesowymi;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • proaktywna postawa, wytrwałość w dążeniu do realizacji celów, dobra organizacja pracy;
  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy;
  • pakiet świadczeń dodatkowych.

Ogłoszenie archiwalne