Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

New Business Development Manager

SOLSERVICE GROUP SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla Agencji

  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z nowymi i obecnymi klientami

  • prowadzenie spotkań i negocjacji z klientami

  • przygotowywanie i prezentacja ofert

  • realizacja planów sprzedażowych

  • uczestniczenie w konferencjach i targach

  • analizowanie rynku i budowanie bazy klientów

  • prowadzenie działań PR

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale New Business lub Client Service agencji eventowej lub reklamowej

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • umiejętności sprzedażowych i prezentacyjnych popartych doświadczeniem i konkretnymi osiągnięciami

  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów

  • umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów

  • orientacja na wyniki i realizację celów

  • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność, mobilność i duże zaangażowanie

  • współpraca z innymi działami firmy by zapewnić najwyższy poziom realizacji kontraktów z klientami

  • systematyczność i dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w szybko rozwijającej się agencji, w zgranym i profesjonalnym zespole

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • system motywacyjny złożony ze stałego wynagrodzenia i premii uzależnionej od osiąganych wyników

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkoleń oraz rozwoju zawodowego wraz z rozwojem firmy

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

O nas

Jako agencja eventowa działamy na rynku od 2014 roku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy New Business Managera z doświadczeniem w branży eventowej lub reklamowej. Jeśli cechuje Cię determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów, jesteś osobą komunikatywną i świetnie odnajdujesz się w rozmowach i negocjacjach z klientami, to jest to stanowisko dla Ciebie.