Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Rozwoju Rynku

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy największym polskim producentem kart plastikowych oraz wiodącym dostawcą związanych z nimi usług (konfekcjonowanie pakietów, mailingi pocztowe oraz system IT do zarządzania programami kart podarunkowych).

    W związku z tworzeniem nowego działu Sprzedaży Usług Poligraficznych i Opakować poszukujemy do naszej siedziby w dzielnicy Gdańsk-Przymorze osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Twoje kluczowe zadania:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, przede wszystkim zlecających usługi zadruku wielkonakładowego i produkcji opakowań
    • Przygotowywanie ofert handlowych i odbywanie spotkań z Klientami
    • Analiza preferencji Klientów, działań konkurencji oraz trendów rynkowych
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz wysoką jakość obsługi klienta

    Wymagane kwalifikacje i kompetencje:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B minimum 1 rok (znajomość branży produkcji opakowań lub poligraficznej będzie atutem)
    • Dynamiczne i kreatywne podejście do realizacji celów
    • Bardzo dobra znajomość MS Office
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację pisemną i werbalną
    • Prawo jazdy kat B

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
    • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus zmienne zależne od realizacji celów
    • Pakiet świadczeń socjalnych
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji
    prosimy o wysyłanie aplikacji zawierających CV.

    Prosimy zamieścić w CV poniższą klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Argo Card Sp. z o.o., z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.