Target PRO

New Business Manager

Target PRO O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów na outsourcing sił sprzedaży oraz struktury merchandisingowe

  • Tworzenie strategii route to market

  • Opracowywanie i aktywna realizacja strategii promocyjnej

  • Przygotowywanie ofert, kosztorysów

  • Przygotowywanie prezentacji dla klientów

  • Sporządzanie i opieka nad kwestiami formalnymi z klientami, w tym nad: umowami, aneksami itp.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy sprzedaży usług outsourcingowych czy HRowych (warunek konieczny)

  • wiedza i znajomość specyfiki branży FMCG

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

  • zorientowanie na cel i realizację zadań

  • kreatywność, nastawienia na poszukiwanie rozwiązań i inicjatyw w działaniu

  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji

  • dobra organizacja pracy i dynamika w działaniu

  • pozytywne nastawienie do realizacji zadań i nowych wyzwań

  • zaangażowanie i sumienność

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w ramach struktury Target PRO

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samochód służbowy

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Dofinansowanie karnetu sportowego

  • Pakiet medyczny Luxmed

Target PRO

Od lat cieszymy się zaufaniem najbardziej rozpoznawalnych, światowych marek. Tworzymy i zarządzamy strukturami sprzedaży takich firm jak: Unilever, Żywiec Zdrój, Danone, KraftHeinz, Algida, mBank, Monnari.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje