Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Sheep Me Sp. z o.o.

New Business Manager

Sheep Me Sp. z o.o. O firmie

  • Brwinów

    Brwinów, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów, proaktywne wyszukiwanie kontaktów,

  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju dla firmy,

  • Analiza potrzeb Klientów i dobór efektywnej oferty,

  • Prowadzenie skutecznych negocjacji handlowych,

  • Przygotowywanie prezentacji firmy i jej produktów, udział w spotkaniach prezentacyjnych,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Bieżące raportowanie swoich działań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży logistyka lub E-commerce,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji,

  • Wysoka orientacja na osiągane wyniki,

  • Zaangażowanie w powierzone zadania, odpowiedzialność, samodzielność, zdolności analityczne, gotowość do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę.

Zajmujemy się obsługą magazynowo - logistyczną sklepów internetowych. Codziennie pakujemy i wysyłamy towar naszych klientów na cały świat. Nasz magazyn znajduje się na terenie nowoczesnego Parku Logistycznego Parzniew Logistics Center, zaledwie pół godziny drogi od centrum Warszawy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje