Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

New Business Manager

AMISTER SP. Z O.O. SP.K.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Kędzierzyńska 17

Bytom

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,

  • rozpoznawanie potrzeb klienta i doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług,

  • prowadzenie prezentacji, przedstawianie ofert i negocjacje,

  • budowanie długofalowych relacji z klientami,

  • realizacja ustalonych celów sprzedażowych oraz osiąganie kluczowych wskaźników wykonywanej pracy,

  • Obsługa systemu CRM

  • raportowanie działań sprzedażowych do kierownika działu

  • stałe monitorowanie i analizowanie rynku,

  • rozwój sprzedaży również na rynkach zagranicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B,

  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • znajomość Pakietu Microsoft (szczególnie MS Excel),

  • zdolności analityczne,

  • kreatywność, zaangażowanie i chęć rozwoju,

  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i ukierunkowanie na cel,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży w branży przemysłowej lub IT,

  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego, umożliwiająca zrozumienie dokumentacji technicznej i projektowej.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy oraz prowizji uzależnionej od osiąganych efektów,

  • udział we wprowadzaniu nowych produktów na rynek,

  • rozwój sprzedaży również na rynkach zagranicznych,

  • wsparcie procesów sprzedaży ze strony marketingu,

  • wyzwania i rozwój zawodowy - pracę w ambitnym zespole,

  • kontakt z najnowszymi technologiami, możliwość stałego pogłębiania wiedzy,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą szereg nowatorskich rozwiązań dla przemysłu. Plany rozwoju na najbliższe lata sprawiają, że do naszego zespołu sprzedaży poszukujemy doświadczonego New Business Managera.

Jeżeli szukasz wyzwań zawodowych, ale też pracy w przyjaznej i profesjonalnej organizacji, to to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy

New Business Manager jest odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie nowych klientów.