Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

New Business Manager – Content Marketing

  • Warszawa, mazowieckie
  • Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 09.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Scoop to spółka należąca do grupy AdNext, dostarczająca efektywne rozwiązania w zakresie content marketingu. Tworzymy unikalną przestrzeń dla każdego klienta w gąszczu treści. Udowadniamy, że nie należy jedynie mówić do odbiorcy, trzeba z nim rozmawiać. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu wygadanej głowy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • aktywna sprzedaż pojedynczych rozwiązań oraz kompleksowych strategii content marketingowych,
    • ocena i rozwój nowych możliwości sprzedaży we współpracy z pozostałymi działami spółki i grupy,
    • aktywna współpraca z działem strategii i realizacji,
    • nawiązywanie i utrzymywanie relacji B2B z osobami z agencji reklamowych i klientami bezpośrednimi,
    • realizacja przydzielonych budżetów sprzedażowych, samodzielna realizacja celów,
    • tworzenie prezentacji i ofert,
    • reprezentowanie spółki, prowadzenie negocjacji i spotkań handlowych,
    • udział w przygotowywaniu umów i koordynacja ich realizacji.

    Wymagania:

    • min 2 lata doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży w agencji lub domu mediowym
    • bardzo dobra świadomość i dojrzałość handlowa,
    • znajomość rynku mediów online,
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i sprzedażowe,
    • determinacja do osiągania zamierzonych celów,
    • bardzo dobra organizacji pracy i umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
    • pełne zaangażowanie w projekt, systematyczność.

    Oferujemy:

    • środowisko pracy  pełne pasjonatów, łączących w sobie kreatywność, zmysł analityczny i czujność na zmiany zachodzące w świecie marketingu,
    • niekończące się wyzwania, dzięki czemu każdy Twój dzień w pracy będzie pełen atrakcji,
    • dobrą lokalizację – Ochota,
    • brak korporacyjnych procedur i struktur,
    • luźny dress code,
    • możliwość poszerzenia horyzontów i ćwiczenia umysłu,
    • wyjazdy integracyjnymi na żagle,
    • pakiety socialowe (sport, zdrowie).

    Jeżeli jesteś zmęczony dalszym poszukiwaniem odpowiedniej pracy i uważasz, że będziesz niezastąpiony na tym stanowisku – kliknij „Aplikuj”.

    Nie zapomnij w cv umieścić klauzuli.