Oferta pracy

New Business Manager - Digital Marketing

SEMAHEAD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego 17A

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż najwyższej jakości usług marketingu internetowego;

  • Praca na zapytaniach ofertowych;

  • Identyfikowanie i analizowanie potrzeb produktowych potencjalnych Klientów;

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii sprzedaży oraz działań marketingowych;

  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów branżowych;

  • Procedowanie i przygotowywanie umów oraz innych niezbędnych dokumentów;

  • Realizacja celów sprzedażowych;

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług B2B;

  • Znajomość branży marketingu internetowego;

  • Znajomość Excel, Power Point, Word;

  • Podstawowa znajomość Google Analytics;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;

  • Zdolności negocjacyjne;

  • Szybko się uczysz i umiesz sprawnie pracować pod presją czasu.

Mile widziane

  • Bez obaw używasz języka angielskiego w stopniu biznesowym.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę zdalną;

  • obsługę znaczących projektów dla ogólnopolskich brandów pod rozpoznawalną marką Semahead – Agencji o ponad 10-letniej historii rozwoju;

  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie należącej do Bauer Media Group;

  • możliwość pracy ze znanymi markami;

  • Kartę MultiSport / Cinemacity, a także dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej;

  • poza owocami w biurze, robimy solidne imprezy integracyjne;

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej (Kraków, Kuklińskiego 17) – prywatny taras z grillem gazowym do powszechnego użytku + rekreacyjne towarzystwo załogi po godzinach pracy 😉

  • dostęp do ekskluzywnej oferty szkoleniowej szkoleń Digital Masterclass;

  • motywowanie i pomoc w rozwoju (niemal każdy podkreśla, że rozwija się w naszym zespole 2-/3-krotnie szybciej niż w innych miejscach).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy wiodącą agencją performance marketingu w Polsce, będącą częścią Grupy Bauer Media! Nasze kampanie digitalowe, stworzone przez doświadczony zespół, wielokrotnie były nagradzane w konkursach branżowych. Chętnie dzielimy się naszymi kompetencjami w dziedzinach SEO, PPC, analityce internetowej, marketing automation, social mediach i content marketingu.

Prowadzimy najczęściej aktualizowany blog ekspercki w Polsce. Organizujemy także innowacyjne szkolenia dla obecnych i przyszłych marketerów. W naszej pracy nie tylko wykorzystujemy najnowsze narzędzia i technologie uznane w branży, ale jesteśmy także pionierami nowych rozwiązań, co potwierdzają uznane certyfikaty i współpracujący z nami od lat klienci.

Przewiń do profilu firmy