Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

New Business Manager dla przemysłu ciężkiego

Nijhuis Industries Central Europe Sp. z o.o.

Pułkownika Józefa Sułkowskiego 15

Piastów

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych Klientów i projektów

  • Rozbudowa bazy Klientów, nawiązywanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi i nowymi Partnerami Biznesowymi

  • Zarządzanie całym procesem przetargowym zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Dobieranie rozwiązań projektowych do potrzeb Klienta na wczesnym etapie konsultacji sprzedażowych

  • Koordynacja współpracy lokalnych zespołów ds. sprzedaży i ofertowania (w Polsce i Rosji) w celu opracowania najkorzystniejszej strategii działania

  • Ścisła współpraca z pozostałymi członkami działu sprzedaży oraz z działem projektowania i realizacji

  • Współpraca z centralą w Holandii w zakresie realizacji strategii grupy Nijhuis Saur Industries

  • Przygotowywanie i przedstawianie prezentacji ofertowych dla Klientów

  • Przedstawianie Klientowi i omawianie z nim przedmiotu ofert oraz warunków kontraktu

  • Analiza działań konkurencji i badanie rynku

  • Współtworzenie strategii rozwoju firmy w regionie Europy Środkowej i Wschodniej

Nasze wymagania

  • Poparta doświadczeniem znajomość branży inżynierskiej i kontraktowej dla przemysłu ciężkiego (energetyka, przemysł chemiczny, przemysł petrochemiczny i rafineryjny)

  • Doświadczenie zawodowe uzyskane na co najmniej kilku rynkach w Europie Środkowej, Europie Wschodniej (Rosja i kraje byłego ZSRR) oraz Turcji

  • Doświadczenie na stanowisku Managera ds. kontaktowania, Managera sprzedaży lub przedsiębiorcy biznesowego w zakresie dostarczania technologii lub instalacji dla przemysłu ciężkiego

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doskonałe umiejętności nawiązywania kontaktów i pozyskiwania Klientów

  • Doskonałe umiejętności prezentacji i komunikacji – w formie pisemnej i ustnej

  • Podejmowanie działań z własnej inicjatywy oraz samodzielność w pracy

  • Predyspozycje i umiejętności negocjacji

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność pracy w zespole i gotowość do ciągłego rozwoju

  • Dyspozycyjność w kwestii wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Znajomość języka rosyjskiego i/lub innych języków europejskich – dodatkowy atut

  • Wiedza i/lub znajomość dziedziny technologii oczyszczania ścieków przemysłowych i uzdatniania wody - atut

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę B2B

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej organizacji

  • Duże możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

NIJHUIS INDUSTRIES CENTRAL EUROPE Sp. z o.o. - międzynarodowa firma działająca na terenie Polski i zagranicą, lider w zakresie technologii wodno-ściekowych dla przemysłu, poszukuje specjalisty na stanowisko NEW BUSINESS / SALES MANAGER na Europę Środkową i Wschodnią, ze szczególnym uwzględnieniem projektów dla przemysłu ciężkiego (energetyka, przemysł chemiczny, przemysł petrochemiczny i rafineryjny).

Poszukujemy specjalisty do zespołu z siedzibą w Piastowie pod Warszawą, współpracującego ze zlokalizowaną w Holandii, siedzibą główną. Zespół inżynieryjny odpowiedzialny za projekty dla przemysłu ciężkiego, jest zlokalizowany we Włoszech.

Ze względu na charakter pracy wymagana jest dyspozycyjność konieczna do wyjazdów służbowych (Europa Środkowa, Europa Wschodnia, Turcja).

Przewiń do profilu firmy

Nasze wartości:

  • uczciwość i szczerość

  • przyjazne nastawienie

  • satysfakcja z dobrze wykonanej pracy i zadowolenie tych, którym pomagamy

  • budowanie długotrwałych relacji

CV z oczekiwanym wynagrodzeniem prosimy przesyłać poprzez przycisk Aplikuj.