Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

New Business Manager

Hubert Szwedek

8 0009 000 brutto / mies.
  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Budowa, rozwój i serwis portfela klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: minimum licencjat.

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem indywidualnym oraz firmowym.

  • Samodyscyplina, samodzielność i sumienność w działaniu.

  • Umiejętności sprzedażowe, analityczne oraz negocjacyjne.

  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem.

To oferujemy

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE – podstawa w wysokości 8000-9000 zł, wysokie prowizje od sprzedaży, prywatny plan emerytalny

  • PRESTIŻ ZAWODOWY – specjalistyczny 2 letni plan szkolenia, otwarta ścieżka kariery w międzynarodowym środowisku, unikalne umiejętności zawodowe, nauka od najlepszych

  • ZNAKOMITĄ ATMOSFERĘ – wzajemny szacunek, pomoc w rozwoju zawodowym, benefity socjalne: m. in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne

O nas

Dla mojego klienta - firmy mogącej pochwalić się tytułami takimi jak:

Super Etyczna Firma, Firma Przyjazna Klientowi i Najlepszy Pracodawca, tworząca zespół uznawanych na rynku specjalistów (Najlepsi Ludzie, Najlepszy Produkt, Najlepszy Serwis) poszukuję kandydatów na stanowisko: