Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

New Business Manager - Handlowiec - Sprzedawca - Partner B2B

SEMSTAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

10 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy kilku nowych Osób, które chcą współpraccować z SemStar na zasadach partnerskich B2B.

  • W pierwszej fazie istnieje możliwość innej formy współpracy, umowa zlecenie / dzieło aż do momentu wygenerowanie rezlutatów umożliwiających otworzenie własnej działalności gospodarczej i przejścia na rozliczenia B2B.

  • W momencie rozpoczęcia wspólpracy przejdziesz 4 miesięczne szkolenie w biurze SemStar! Zostaniesz naszym Partnerem. Założysz swoją firmę tworzącą reklamy w internecie i działającą na własny rachunek. Możesz zarabiać od 10 000 zł do 20 000 zł w pierwszym roku współpracy!

  • Poczujesz wolność radość z prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

  • Stworzyliśmy jedyny taki program na rynku! Po przejściu tego procesu możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie! Będziesz robić to co lubisz, kochasz! Odkryjesz pasję i swoje mocne strony!

Nasze wymagania

  • Nasze oczekiwania w stosunku do partnera:

  • Gotowość do przejścia intensywnego 4 miesięcznego szkolenia

  • Gotowość do otworzenia własnej działalność gospodarczej. W pierwszej fazie istnieje możliwość innej formy współpracy, umowa zlecenie / dzieło aż do momentu wygenerowanie rezultatów umożliwiających otworzenie własnej działalności gospodarczej i przejścia na rozliczenia B2B.

  • Dyspozycyjność czasowa 8h dziennie w biurze SemStar albo zdalnie online.

  • Własne narzędzia pracy, telefon, laptop, dobra kamera internetowa i mikrofon.

  • Chęć odniesienia sukcesu, duża uczciwość i zaangażowanie

  • Mile widziane doświadczenie w marketingu internetowym

  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu kampanii Google ADS, Facebook ADS, Pozycjonowaniu SEO i podobnym

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług w branży marketingu internetowego - SEO / SEM / SOCIAL etc.

  • Mile widziana pasja, fascynacja branżą marketingu internetowego i sprzedażą.

  • Pewność siebie w obszarze spotkań video, webinarów video, nagrań video.

  • Zdolność komunikacji z ludźmi na wysoki poziomie!

  • Zdolność poznawania ludzi i utrzymywania z nimi relacji.

  • Zdolność poznawania ludzkich potrzeb i dostosowania się do tego co potrzebują inni.

  • Nastawienie aby być najlepszym jacy możemy być w tym co robimy

To oferujemy

  • Czego się nauczysz podczas współpracy z nami i szkoleń w ciągu pierwszych 4 miesięcy:

  • Dowiesz się prawdy i wszystkiego na temat działania agencji marketingowych w Polsce.

  • Poznasz prawdę gdzie znajduje się prawdziwa przyczyna tego ile zarabiamy i czego doświadczamy!

  • Przejdziesz zaawansowany proces business coaching oparty o rozwój świadomości wykorzystujący Kod Emocji i inne techniki do zmiany naszych przekonań, myśli, emocji.

  • Poznasz skuteczne metody sprzedaży nieznane innym firmą

  • Nauczysz się skutecznie pozyskiwać i obsługiwać nowych Klientów

  • Nauczysz się tworzyć i wdrażać strategie marketingu internetowego

  • Nauczysz się prowadzić, koordynować, zarządzać kampaniami Google ADS

  • Nauczysz się prowadzić, koordynować, zarządzać kampaniami Facebook ADS

  • Nauczysz się prowadzić, koordynować, zarządzać kampaniami Pozycjonowania SEO

  • Nauczysz się innych form marketingu internetowego na których będziesz zarabiać.

  • Otrzymasz wszystko co niezbędne aby odnieś sukces i zarabiać od 10 000 zł do 20 000 zł w pierwszym roku współpracy!

  • Sama wartość takiego szkolenia na rynku to ponad kilkanaście tysięcy złotych! U Nas otrzymujesz to wszystko w ramach współpracy za darmo. Cały proces jest poparty praktycznym doświadczeniem prowadzącego Michała Babiaka i sprawdzony w praktyce przez inne Osoby, które przeszły takie szkolenie i zostały naszym parterem.

  • Współpracujemy na zasadach partnerskich WIN / WIN.

  • Rozliczamy się prowizyjnie od wygenerowanej sprzedaży.

  • Prowizja w wysokości od 30% do 50% miesięcznie z każdego obsługiwanego i pozyskanego Klienta. Na spotkaniu przedstawimy dokładne szczegóły.

  • Prowadź własną firmę zarządzającą reklamami skuteczniejszą niż agencję reklamowe i inne firmy tego typu. Zarabiaj nawet kilkukrotnie więcej niż pracując w takich agencjach!

  • Nasza współpraca to coś więcej niż swój własny biznes. To styl pięknego życia opartego na partnerstwie, zasadach i prawdziwym rozwoju świadomości. Wyższym celu i intencji aby być najlepszym w tym co robisz i naprawdę służyć dostarczać wartość dla jak największej ilości Klientów. Dzięki temu możesz osiągnąć pewność i bezpieczeństwo finansowe.

  • Sprawdź czy możesz zostać partnerem SemStar i spełniasz nasze oczekiwania! Umów się na nie zobowiązujące spotkanie, rozmowę.

  • Do zobaczenia!

  • SemStar

O nas

SemStar.pl