New Business Manager

4people

więcej
  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-04-06
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2017-05-06)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Pracujemy w Kato, ale geografia ma dla nas małe znaczenie. Robimy reklamę w internecie, skupiając się na konwersji (taki konik, ważny dla naszych klientów).

Whatever works to nasze motto (przynajmniej w tym miesiącu).

Zakres proponowanych przez nas usług obejmuje  SEO, reklamy AdWords, obsługę mediów społecznościowych, e-mail marketing, monitoring marki, audyty i tworzenie treści ale jesteśmy otwarci również na inne usługi które wplatamy w strategie przygotowane dla naszych klientów.

Więcej o naszej agencji możesz dowiedzieć się śledząc nasze profile na FB i Twitterze.

Miejsce pracy: Katowice

Region: śląskie

Opis stanowiska

W gąszczu tysięcy komunikatów umykają nam czasem niektóre zgłoszenia, potrafisz wyłapać te najlepsze? Tam, gdzie inni dopiero rozpoczynają swoje działania, Ty przekraczasz kolejne granice? To już pierwszy sygnał, że “coś się dzieje”. Jeśli o marketingu potrafisz opowiadać niczym o historii sztuki Makłowicz lub Cejrowski przemierzający boso świat, to właśnie na Ciebie postawimy! Nie szukamy osoby, poszukujemy osobowości – takiej na “nie”: niebanalnej, nieszablonowej, z niestandardowym podejściem do pracy. Twoim asem w rękawie musi być umiejętność sprzedaży. Nie mówimy, że na pustyni musisz sprzedawać piasek Beduinom. Łatwo nawiązujesz relacje? Potrafisz przekonać do swoich racji? Umiesz z empatią wgryźć się w to, co myśli klient?

Jeśli myślisz teraz “o, to o mnie!”, sprawdź jeszcze poniższe warunki i… zgłoś się do nas i rozpocznij 4przygodę z 4people.

U nas dobrą atmosferę i możliwości rozwoju masz w standardzie. Dołącz do 4People i rób z nami skuteczny marketing internetowy na wyższym poziomie!

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • zdobywanie nowych klientów na podstawie zapytań ofertowych przesyłanych do agencji oraz budowanie ofert przy udziale specjalistów odpowiadających za realizację kampanii
  • nadzór nad prawidłową realizacją usług;
  • kontakt z klientami;
  • przygotowanie i raportowanie planów na rozwój współpracy z klientami;
  • tworzenie ofert;
  • współpraca z działami realizacyjnymi (SEM, SEO, Social Media).

Wymagania

  • znasz branżę marketingu internetowego i trendy rozwojowe;
  • czujesz się swobodnie w kontakcie z klientami zarówno przez telefon, jak i na spotkaniach;
  • zaopiekujesz się klientami, którzy oczekują przygotowania skutecznej strategii marketingowej;
  • odnajdujesz się w realizacji projektów i potrafisz planować oraz koordynować wiele działań równolegle;
  • znasz Google Analytics i potrafisz interpretować dane z tego narzędzia;
  • jesteś samodzielny i zorientowany na cel.

Oferujemy

  • będziesz wykonywać ciekawą, dającą satysfakcję pracę;
  • będziesz pracował w komfortowym biurze, w prestiżowej lokalizacji;
  • zastaniesz przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy sprzyjające rozwojowi;
  • otrzymasz przejrzyste warunki zatrudnienia;
  • będziesz uczestniczyć w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz spotkaniach branżowych;
  • otrzymasz niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy);
  • w przerwie na lunch znajdziesz czas, by pograć w Counter Strike'a :), skorzystać z uroków centrum Katowic.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 4People Sp. j z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest 4People z siedzibą w Katowicach przy ul. Św. Jana 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się