Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

New Business Manager

Centrum Technologii Mobilnych MOBILTEK S.A.

Józefińska 2

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za rozwój nowej usługi płatności i jej sprzedaż do klientów B2B działających w obszarze e-commerce,

  • udział w nowatorskim projekcie i wprowadzanie na rynek nowej usługi płatności online,

  • nawiązywanie kontaktów z osobami decyzyjnymi,

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • budowanie trwałych relacji z klientami firmy.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów i usług B2B, mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług płatniczych,

  • dobra znajomość rynku e-commerce,

  • gotowość do częstych podróży służbowych w Polsce i za granicą,

  • wysoki poziom umiejętności handlowych i negocjacyjnych,

  • innowacyjność i otwartość na nowe pomysły, inicjatywy w działaniu,

  • umiejętność koordynacji działań i współpracy z działami IT, prawnym i księgowym,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),

  • pracę przy ciekawych projektach w twórczym zespole,

  • możliwość współtworzenia usług kształtujących rynek

  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet medyczny.

MOBILTEK S.A. jest integratorem i dostawcą rozwiązań IT w branży telekomunikacyjnej i finansowej.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Kandydatów prosimy o załączenie CV wraz z listem motywacyjnym.

Wysłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.