Logo Pracuj.pl

New Business Manager

Centrum Technologii Mobilnych MOBILTEK S.A.O firmie

Centrum Technologii Mobilnych MOBILTEK S.A.

Józefińska 2

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za rozwój nowej usługi płatności i jej sprzedaż do klientów B2B działających w obszarze e-commerce,
  • udział w nowatorskim projekcie i wprowadzanie na rynek nowej usługi płatności online,
  • nawiązywanie kontaktów z osobami decyzyjnymi,
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • budowanie trwałych relacji z klientami firmy.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów i usług B2B, mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług płatniczych,
  • dobra znajomość rynku e-commerce,
  • gotowość do częstych podróży służbowych w Polsce i za granicą,
  • wysoki poziom umiejętności handlowych i negocjacyjnych,
  • innowacyjność i otwartość na nowe pomysły, inicjatywy w działaniu,
  • umiejętność koordynacji działań i współpracy z działami IT, prawnym i księgowym,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),
  • pracę przy ciekawych projektach w twórczym zespole,
  • możliwość współtworzenia usług kształtujących rynek
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet medyczny.

MOBILTEK S.A. jest integratorem i dostawcą rozwiązań IT w branży telekomunikacyjnej i finansowej.

Dodatkowe informacje

Kandydatów prosimy o załączenie CV wraz z listem motywacyjnym.

Wysłanie zgłoszenia oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

New Business Manager, Józefińska 2, Podgórze, Kraków