Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

New Business Manager

ANT

umowa o pracę
5 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

ANT

aleja Pokoju 18

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

Twoim zadaniem, jako członka zespołu Business będzie tworzenie i weryfikacja bazy naszych potencjalnych klientów, rozmowa podczas której będziesz analizować ich potrzeby i weryfikować czy możemy im pomóc w zwiększeniu efektywności ich produkcji. Mamy gotowe, możliwe do szybkiego wdrożenia systemy, które są używane przez topowe firmy na świecie.

Nasze wymagania

  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • posiadasz 2 letnie doświadczenie w sprzedaży do B2B rozwiązań IT

  • posiadasz doświadczenie w Lead Generation (smart calling, mailing, Linkedin, social media)

  • kochasz rozmawiać z ludźmi i jest komunikatywną osobą, wytrwałą, masz motywację i znajdujesz przyjemność w ciągłych rozmowach z klientami

Mile widziane

  • techniczne wykształcenie

  • wiedza z zakresu software IT

  • znajomość pozyskiwania klientów przez Digital Marketing

  • znajomość technik sprzedażowych, etapów prowadzenia procesu handlowego i chęć ich nauki/doskonalenia

  • umiejętności rozpoznawania i definiowania potrzeb Klientów

  • umiejętność analitycznego myślenia, samoorganizacji i samodzielnego efektywnego zarządzania swoim czasem pracy

  • wysokie umiejętności pracy w zespole

  • rozwinięte kompetencje interpersonalne

To oferujemy

  • Rozwój: stałe podnoszenie kwalifikacji, możliwość zebrania doświadczenia w sprzedaży produktów IT dla branży produkcyjnej - dużych, międzynarodowych, ciekawych klientów, zdefiniowana ścieżka dalszej kariery zawodowej na tle firmy – zbuduj swoja bazę klientów i trwałe relacje z nimi, a my nauczymy Cię analizować potrzeby klienta, przygotować ofertę i sprzedać dedykowane rozwiązanie. Odtąd będziesz wspólnie z nami przygotowywał koncepcje sprzedażowe, brał udział w konferencjach międzynarodowych i dużych projektach sprzedażowych dla największych producentów na świecie. Oferujemy budżet szkoleniowy na rozwój (również w zakresie kompetencji sprzedażowych, miękkich, nauki języka).

  • Kultura pracy: nad naszym wynikiem i zwiększeniem możliwości sprzedaży pracuje wspólnie cały team -możesz na nas liczyć na każdym etapie Twojego rozwoju- zapewnimy Ci wsparcie osób z wysokimi kompetencjami sprzedażowymi i wiedzą merytoryczną z zakresu sprzedawanych rozwiązań – w zamian za to liczymy na Ciebie i Twój profesjonalizm - wspólnie będziemy opracowywać nowe rozwiązania sprzedażowe na podstawie informacji o potrzebach klientów, które zdobędziesz podczas rozmów z nimi. Bardzo ważne jest dla nas zaufanie, szczerość i otwarta komunikacja. Pracujemy zgodnie z procesem, na który masz realny wpływ i jesteśmy chętnie na zmiany i testowanie. Masz dużą swobodę i możliwość wykazania się pomysłowością.

  • Kompleksowe wyposażenie stanowiska pracy, odpowiednie oprogramowanie, pracę w atrakcyjnym miejscu w centrum Krakowa.

  • Dowolna forma zatrudnienia – ty wybierasz czy wolisz B2B czy umowę o pracę.

  • Elastyczny czas pracy - szanujemy twój work-life balance: odprowadzasz dziecko do szkoły- pracuj od 9:30, jesteś rannym ptaszkiem – możesz zacząć od 7:00, potrzebujesz coś załatwić w trakcie pracy – na pewno da się to zorganizować :D

  • Możliwość pracy hybrydowej/ zdalnej – pracujesz tak, jak dla Ciebie efektywniej.

  • Cenimy Twoje zaangażowanie w sposób wymierny do efektów: oferujemy premię kwartalną uzależnioną od wyników, a także walidację wynagrodzenia co najmniej raz w roku.

  • Dodatkowo zapraszamy Cię do wykorzystania budżetu integracyjnego w naszym towarzystwie :D

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

Proces rekrutacji

Po wstępnej weryfikacji i rozmowie jeśli zechcesz zaprosimy Cię na dzień próbny – poznasz zespół, sposób pracy i dowiesz się, czy warto w nas zainwestować. Stąd już tylko jeden krok do podpisania umowy i rozpoczęcia pracy.

Praktyczne podejście

Jeśli znudziło Cię oferowanie rozwiązań pudełkowych i chciałbyś robić coś, czego wymierne efekty będą miały faktyczne znaczenie (jeśli zechcesz - zabierzemy Cię do fabryki klienta, abyś mógł lepiej poczuć, co oferujemy i docenić efekty swojej pracy) a dodatkowo szukasz pracy, w której po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia i wiedzy merytorycznej będziesz mógł naprawdę rozwinąć skrzydła: APLIKUJ!

ANT

Firma ANT powstała 15 lat temu jako nowatorski pomysł absolwentów AGH z wydziału automatyki. Od tamtej pory po dziś dzień zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania dla przemysłu dla branży Automotive, Farmacja i FMCG. Od 2019 roku jesteśmy częścią grupy BBS Automations GmbH zatrudniającej ponad tysiąc osób i posiadającej swoje siedziby w 11 lokalizacjach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy