Logo Pracuj.pl

New Business Manager

GreenWay Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych
  • prowadzenie procesu sprzedaży
  • pozyskiwanie Klientów i nawiązywanie relacji handlowych
  • udział w rozwoju produktów
  • obsługa systemów sprzedażowych, w tym CRM
  • udział w konferencjach branżowych
  • obsługa realizacji kontraktu we współpracy z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B min. 2 lata
  • umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość systemów CRM / aplikacji
  • dobra znajomość obsługi social media – szczególnie Linked In
  • komunikatywność
  • otwartość na zmiany

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej
  • ogólna wiedza dotycząca funkcjonowania rynku motoryzacyjnego, nowych trendów i rozwiązań technicznych w tym obszarze
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • aktywny udział w rewolucji technologicznej branży motoryzacyjnej
  • stabilną pracę w firmie będącej liderem rozwoju rynku elektromobilności w kraju
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie kwartalne i roczna
  • atrakcyjne możliwości rozwoju kariery w strukturach budującej się firmy oraz całej grupy GreenWay

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

GreenWay Polska Sp. z o.o.

GreenWay Polska Sp. z o.o. to firma z branży nowych technologii zajmująca się budową i zarządzaniem infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych w Europie. Z ponad 700 publicznymi stacjami ładowania w Polsce i dzięki rozległej sieci partnerów roamingowych w 25 krajach, jest największą siecią oferującą elektromobile rozwiązania w swoim rejonie.

Misją GreenWay jest czystsza i zdrowsza Europa Środkowo-Wschodnia mniej zależna od ropy naftowej, dzięki powszechnemu wykorzystaniu pojazdów elektrycznych.

Dlaczego wybrałem GreenWay? Ponieważ wierzę, że robimy coś dobrego dla naszej przyszłości.

Pracujemy w bardzo zaangażowanym zespole, w którym wspieramy się, uczymy od siebie nawzajem i rozwijamy.

Jeżeli więc jesteś osobą, która ekscytuje się na myśl o codziennie nowych wyzwaniach, zależy Ci na otaczaniu się ambitnymi i wspierającymi się osobami, oraz chcesz, by to co robisz, miało pozytywny wpływ na środowisko - to dobrze trafiłeś. Dołącz do mojego zespołu!

Marek Zientarski – Head of Business Sales

New Business Manager, Łódź