Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

New Business Manager

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    K2 Precise stanowi część Grupy K2. Naszym celem jest rozwój precyzyjnego marketingu, skupionego wokół kampanii programatycznych, analityki webowej i business intelligence. K2 Precise tworzy zespół 70 specialistów. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Szukamy osoby:

    • dobrze zorganizowanej, przedsiębiorczej,
    • z bardzo dobrą znajomością lokalnego rynku reklamowego,
    • zorientowanej na Klienta lokalnego z szeroką bazą kontaktów,
    • posiadającej sukcesy w zdobywaniu nowego biznesu,
    • posiadającej bardzo dobre relacje z klientami,
    • doświadczonej w sprzedaży.

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w biurze reklamy mediów ogólnopolskich lub lokalnych / domu mediowym / agencji kreatywnej,
    • wiedza i predyspozycje sprzedażowe,
    • umiejętności i wyczucia w budowaniu efektywnych relacji z Klientami,
    • wiedza z obszaru mediów i marketingu.

    Zakres obowiązków:

    • nawiązanie i budowanie relacji z klientami,
    • prezentacja ofert agencji,
    • realizowanie strategii sprzedażowej agencji w tym współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia efektywnej realizacji zleceń klientów,
    • budowanie bazy klientów.

    Co oferujemy:

    • motywujący system wynagrodzenia,
    • unikalna wiedza digitalowa,
    • silne wsparcie zespołów specjalistycznych,
    • możliwość pracy zdalnej.