Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

New Business Manager

  • opolskie
  • Specjalista
  • 02.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FROGRIOT (www.frogriot.com) to wrocławskie studio interaktywne działające w modelu remote. Pracujemy dla fajnych klientów, realizując sajty, webaplikacje i produkcję wspierającą działania marketingowe w kanale digital. W swoim portfolio mamy m.in. Aga Radwańską, HP, Orange, Finmarket czy ORSAY.

    New Business Manager (zdalnie)

    Obszar: cała Polska

    Jeżeli rozumiesz specyfikę i produkty rynku agencji reklamowych / interaktywnych / IT , masz doświadczenie w tej pracy oraz kontakty z przeszłości to jest spora szansa, że szukamy dokładnie kogoś takiego ja Ty! Oczekujemy, że Twoja wiedza i pomysły będą receptą na nawiązanie relacji biznesowych z nowymi partnerami.

    Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie klientów z sektora B2B, głównie spoza Polski, dlatego też niezbędna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego (jak również mile widziana znajomość dowolnego innego języka obcego). Rozliczamy przede wszystkim z wyników - potrzebujemy osoby zmotywowanej, stale szukającej nowych sposobów na realizację postawionych jej celów.

    Obowiązki:

    • stworzenie jasnej i precyzyjnej strategii pozyskiwania nowych klientów,
    • wybranie i zarządzanie narzędziami wspierającymi pozyskiwanie klientów,
    • budowa relacji z nowymi klientami,

    Co oferujemy:

    • rozliczenie w oparciu o stałą podstawę oraz prowizja (zależną od uzyskanych efektów),
    • wsparcie (nowoczesnymi) narzędziami sprzedażowymi,
    • zdalna praca w elastycznych godzinach,
    • B2B lub kontrakt

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagane min. 2 lata pracy w agencji reklamowej, interaktywnej lub firmie IT)
    • umiejętność nawiązywania relacji biznesowych przekładających się na konkretne zlecenia
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mówiony i pisany)
    • znajomość rynku internetowego (firm, produktów, modeli biznesowych, technologii itd.)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FROGRIOT moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FROGRIOT moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.