Oferta pracy

New Business Manager (rynek francuski)

artgeist Sp. z o.o.O firmie

  • Lotnicza 24, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

artgeist Sp. z o.o.

Lotnicza 24

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i dbanie o rozwój współpracy z Klientami na rynku francuskim

  • pozyskiwanie nowych partnerów w oparciu o standardy i politykę rynkową firmy

  • prowadzenie negocjacji handlowych i ustalanie warunków współpracy z Klientami,

  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia efektywnej realizacji zleceń Klientów

  • analizę i stałe monitorowanie rynku - Klientów i konkurencji

Nasze wymagania

  • minimum 2 letniego doświadczenia w sprzedaży / handlu (preferowane branże: ecommerce, IT, marketing)

  • bieglej znajomości języka francuskiego (C1), mile widziane inne języki europejskie

  • wiedzę z zakresu trendów rynkowych w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż

  • umiejętności negocjacji

  • Twoje mocne strony to: samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży e-commerce

  • wynagrodzenie złożone z podstawy, a po okresie próbnym także z atrakcyjnej prowizji od wyników

  • samodzielną pracę

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

  • możliwość pracy zdalnej, pracę w modelu hybrydowym, elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (pracę zaczynamy między 7-9)

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego- Twoje zdrowi i bezpieczeństwo są dla nas ważne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi