New Business Manager (SEO&Content)

Cube Group S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Cube Group S.A.

Puławska 99A

Warszawa

Jesteśmy czołową agencją digital w Polsce i strategicznym partnerem w rozwoju – zarówno biznesu naszych Klientów, jak i ludzi, którzy z nami pracują. Łączymy ultranowoczesną strategię digital marketingową, analitykę i technologię. Działamy na światowym poziomie, już na ponad 50 rynkach (m.in. PLL LOT, Credit Agricole, Provident, Orange), i zgarniamy najważniejsze nagrody branżowe (MIXX Awards, Efekton Awards, Golden Arrow, Ranking Agencji „Media & Marketing Polska” , European Performance Marketing Awards, Ekomersy i Aulery). Sukces nam smakuje.
NEW BUSINESS MANAGER (SEO&CONTENT)

TWOJE ZADANIA:

  • przygotowywanie ofert SEO i Content Marketingowych;
  • sprzedaż naszych usług (nowi klienci oraz rozwój istniejących);
  • analiza konkurencji;
  • konsultacje, prezentacje oraz spotkania biznesowe z klientami;
  • budowanie relacji oraz rozszerzanie współpracy z pozyskanymi klientami oraz partnerami;
  • ścisła współpraca z innymi działami w ramach przygotowywania ofert na szerszy zakres usług oraz realizacji kampanii.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

  • masz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w reklamie online;
  • masz wiedzę na temat SEO;
  • jesteś proaktywny i potrafisz wpływać na rozwój biznesu;
  • praktycznie obsługujesz Excela i Power Pointa jako codzienne narzędzia pracy;
  • obsługujesz Google Analytics (mile widziana znajomość Google Search Console, SEMSTROM, Ahrefs lub innych narzędzi do analizy wyników i konkurencji w Google);
  • jesteś kreatywną, samodzielną osobą z umiejętnościami szybkiego uczenia się;
  • potrafisz pracować w zespole i budować pozytywne relacje z innymi ludźmi;
  • masz proaktywne podejście do klientów i lubisz wychodzić z inicjatywą;
  • umiejętnie prowadzisz skuteczne negocjacje;
  • znasz język angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • masz wykształcenie wyższe bądź jesteś w trakcie studiów;

OFERUJEMY:

  • nielimitowane możliwości rozwoju u lidera Digital Marketingu pracującego dla najważniejszych polskich i zagranicznych reklamodawców
  • pracę z młodymi i ambitnymi osobami, dla których branża internetowa i digital marketingowa to prawdziwa pasja
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, prywatne ubezpieczenie medyczne, kursy językowe, benefit sportowy; umowa: B2B
  • przyjazne środowisko pracy – w centrum, a nie w „Mordorze” – oraz zespół, który tworzy rodzinną atmosferę, a jeśli chciałbyś czasem popracować w Gdańsku, to mamy tam biuro :)
  • dog-friendly office
  • sporą dawkę witamin – owoce i warzywa

    NASZE WSPARCIE:

    • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego topowe marki polskie i międzynarodowe
    • Możliwość szybkiego awansu zależnego od Twoich wyników w pracy
    • Udział w strategicznych projektach agencji, przestrzeń do rozwoju i realizacji własnych inicjatyw
    • Rozwój i wiedza Know-how z bieżących trendów w digitalu (m.in. szkolenia)
    • Współpraca z ekspertami digitalu z różnych obszarów, m.in. SEM, SEO, Content marketing, Programmatic, E-mail, Afiliacja, Analityka, Martech
    • Pracę z ciekawymi i ambitnymi ludźmi, którzy zarażą Cię pasją do branży internetowej i digitalu - i nie tylko
    • Lokalizacja biura Warszawa – Mokotów, blisko dwóch parków i skwerów
    • Oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia - opieka medyczna, multisport, owocowe wtorki, dni zdalne

    JAK WYGLĄDA REKRUTACJA:

    • Analiza aplikacji. Nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów.
    • Rozmowa telefoniczna. Jeśli Twoje zgłoszenie przejdzie drugi etap, skontaktujemy się z Tobą, żeby porozmawiać o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach.
    • Rozmowa u nas w biurze (Warszawa lub Gdańsk). Sprawdzimy Twoją wiedzę merytoryczną. W tak dynamicznej i wymagającej branży to ważne. To również czas dla Ciebie - śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!
    • Decyzja. Po spotkaniu przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
    • Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień :)

Jeśli jesteś zainteresowany/a prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cube Group S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cube Group S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy