Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

New Business Manager

AGENCJA INTERAKTYWNA ADREAM sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Prowadzenie procesu sprzedażowego

  • Badanie potrzeb klienta

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert

  • Realizacja celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lat doświadczenia w sprzedaży (w tym w branży IT)

  • Ogólne wiedzy branżowej (musisz wiedzieć co to jest CPC, react.js czy stage)

  • Komunikatywności oraz umiejętności autoprezentacji

  • Umiejętności oraz chęci do budowania długotrwałej relacji z klientem

  • Zorientowania na cel i pozytywnego nastawienia

  • Planu na siebie w kontekście realizowanego procesu sprzedażowego

To oferujemy

  • Formę współpracy dopasowaną do potrzeb (umowa/b2b)

  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia

  • Roczny budżet na udział w szkoleniach lub eventach branżowych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Opis stanowiska:

Poszukujemy New Business Managera z doświadczeniem w branży IT i marketingu, nastawionego na konkrety i dowożenie wyników. Jeśli cechuje Cię determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów, jesteś osobą komunikatywną i świetnie odnajdujesz się w rozmowach i negocjacjach z klientami, to jest to stanowisko dla Ciebie.

Mamy trzy główne obszary wymagające zaopiekowania sprzedażowo. Możesz wybrać jeden z nich i poświęcić mu pełną uwagę lub jeśli jesteś osobą bardzo usystematyzowaną i zadaniową, płynnie poruszać się pomiędzy nimi. Najważniejsza jest skuteczność.

Obszary działania:

- Sprzedaż naszych produktów i usług polskim klientom z różnych branż.

- Sprzedaż skoncentrowana na branży deweloperskiej (sektor mieszkaniowy + produkty inwestycyjne). Mamy wieloletnie doświadczenie, poważne portfolio i wyniki, celujemy więc w liderów rynku i największe realizowane inwestycje.

- Sprzedaż naszych produktów i usług klientom zagranicznym z różnych branż. Obecnie obsługujemy firmy z UK, Norwegii oraz Wysp Owczych, jesteśmy jednak otwarci na wszystkie kierunki, gdzie współpraca odbywa się w języku angielskim.

Jeśli widzisz jeszcze inną możliwość czy obszar to jesteśmy otwarci na rozmowy o Twoim pomyśle na siebie w ADream i kształt naszej współpracy.

Nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego D2D, kandydaci posiadający wyłącznie doświadczenie w sprzedaży D2D nie będą brani pod uwagę.

Okres wdrożenia (pierwsze 2-3 tyg) będzie realizowany stacjonarnie w Krakowie, później możliwość pracy hybrydowej/zdalnej.

Tworzymy nowe brandy i wprowadzamy je na rynek, odświeżamy i rozwijamy również te już istniejące. Nasze główne obszary działania to; strategia, identyfikacja wizualna, serwisy, portale i aplikacje internetowe, serwisy ecommerce, kampanie wizerunkowe i sprzedażowe, social media - to tak w skrócie:). Współpracujemy z Klientami z Polski i z zagranicy.

Wdrożenie do pracy w biurze Krakowie a potem praca zdalna.

Przewiń do profilu firmy