Oferta pracy

New Business Manager

Decathlon Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Menedżer
Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Wierzymy, że platformy i doświadczenia Omnicommerce reprezentują przyszłość cyfrowego i fizycznego świata. Widzimy w zachowaniach klientów, że przejście na modele oparte na platformach to trend, który będzie się nadal rozwijał.

Poprzez Program Partnerski DECATHLON (DPP) na naszym przyszłym rynku, zaoferujemy markom z przemysłu i handlu detalicznego możliwość bezpośredniego połączenia z milionami naszych klientów na wielu różnych rynkach europejskich, którzy w ten sposób skorzystają z większej różnorodności ofert, większej liczby produktów sportowych i usług, a także możliwość robienia zakupów pod wieloma markami i wieloma usługami za pośrednictwem jednego miejsca docelowego z dużym doświadczeniem i wygodą. Dlatego Program Partnerski DECATHLON stanie się główną strategią naszej platformy biznesowej.

Chcesz dołączyć do tego wyjątkowego projektu?
NEW BUSINESS MANAGER
MARKETPLACE DECATHLON POLSKA

Zakres obowiązków:

  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych Partnerów (Marki, Dystrybutorzy, Sprzedawcy i Startupy związane ze Sportem)
  • Prowadzenie negocjacji i ustalenie warunków współpracy
  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów i nadzorowanie całego procesu pozyskania Partnera
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Partnerami
  • Raportowanie postępów pracy
  • Udział w strategicznych spotkaniach biznesowych
  • Współpraca z Managerami poszczególnych Sportów

Wymagania:

  • Język angielski na poziomie zaawansowanym (min. B2) - pozwalający na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu Partnerów / Klientów biznesowych (preferowane firmy Sportowe)
  • Sprawne posługiwanie się Pakietem MS Office i Google Workspace
  • Znajomość Polskiego rynku e-commerce
  • Zdolność samodzielnego działania i podejmowania decyzji
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej / Call Center

Kluczowe kompetencje:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Dobre umiejętności analityczne, w tym Microsoft Excel
  • Zdolność do ustalania priorytetów i zarządzania wieloma obowiązkami
  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami na szczeblu kierowniczym
  • Efektywna organizacja pracy i zorientowanie na rezultaty
  • Doświadczenie w pracy z Pipedrive lub innym  narzędziem CRM

Oferujemy:

  • Indywidualną ścieżkę rozwoju wraz z proponowanymi przez Ciebie szkoleniami
  • Niezbędne narzędzia i technologie do pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej (udział do uzgodnienia podczas rozmowy rekrutacyjnej)
  • Częste integracje działów (sport i rozrywka)

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link:

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.

Nie czekaj!

Być może czekamy właśnie na Ciebie :)

Ogłoszenie archiwalne