Zaznacz właściwe pole wyboru w kwestionariuszu, czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Digitree Group S.A. przez okres najbliższych 6 miesięcy. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

New Business Manager

DIGITREE GROUP SPÓŁKA AKCYJNA

Tadeusza Czackiego 15/17

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w tym generowanie leadów

  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji

  • Realizowanie założeń sprzedażowych poprzez aktywną sprzedaż

  • Utrzymywanie kontaktu z klientem po zakończeniu zlecenia

  • Przygotowywanie umów i nadzór nad ich realizacją

  • Raportowanie działań sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży internetowej, mile widziane w branży E-commerce, Marketing i reklama, Nowe technologie (np. sprzedaż usług marketingowych, graficznych, wdrożeniowych z zakresu IT, reklamy, ecommerce)

  • Znajomość rynku i technologii e-commerce

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji

  • Zaangażowanie w powierzone zadania, odpowiedzialność, samodzielność, zdolności analityczne

To oferujemy

  • Dowolną dla nas wszystkich formę współpracy

  • Możliwość uczenia się od doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów z wielu obszarów (e-commerce, strategia, media i analityka, działy projektowe / wdrożeniowe)

  • Pakiet benefitów: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, lekcje z j. angielskiego

  • Luźną i swobodną atmosferę, integracyjne grille oraz wspólne spotkania (kiedy będzie to możliwe oraz bezpieczne)

  • Sporo wewnętrznych inicjatyw: webinary (mowa o wdrażanych projektach), wspólnie tworzona baza wiedzy w zakresie nowych technologii i e-marketingu

  • Możliwość pracy zdalnej lub w systemie hybrydowym (mamy biura w Rybniku, Warszawie, Gdyni i we Wrocławiu)

  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Cześć, Jesteśmy Digitree Group! Pomagamy firmom w kształtowaniu ich biznesu dzięki autorskiej technologii, innowacyjnym rozwiązaniom oraz nastawieniu na Customer Centricity.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: New Business Manager.

Przewiń do profilu firmy