New Business Manager

CCPORTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Na początek przygotujesz strategię, która umożliwi Ci pozyskanie nowych Klientów

  • Profesjonalnie i z pasją zaprezentujesz usługi marketingowe firmy

  • Wynegocjujesz najlepsze warunki handlowe, korzystne dla nas i jak i Klientów

  • Przygotujesz atrakcyjne oferty i materiały sprzedażowe

  • Zaplanujesz i skoordynujesz działania wspierające procesy sprzedaży

  • Zbudujesz pozytywne i długotrwałe relacje z Klientami, poprzez proaktywne monitorowanie i przewidywanie ich potrzeb

Nasze wymagania

  • Masz już min. roczne doświadczenie związane ze sprzedażą usług B2B – mile widziana branża marketingowa

  • Znasz język angielski na tyle, żeby prowadzić profesjonalne i owocne spotkania biznesowe

  • Jesteś gotowy/gotowa na podróże służbowe

  • Potrafisz przygotować estetyczne i merytoryczne materiały marketingowe, które oczarują naszych przyszłych Klientów

  • Zrealizujesz założone plany sprzedażowe

  • Potrafisz przedstawić nam swoją wizję budowania strategii sprzedażowej

  • Zachwycasz wysoką kulturą osobistą, entuzjazmem i zaangażowaniem

To oferujemy

  • Będziesz mieć realną możliwość rozwoju wewnątrz struktur w rozwijającym się startupie

  • Po okresie próbnym sam/sama zadecydujesz, na podstawie jakiej umowy kontynuujesz z nami współpracę

  • Za swoją pracę otrzymasz konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji

  • Dołączysz do firmy z niepowtarzalną atmosferą i będziesz mieć faktyczny wpływ na funkcjonowanie firmy

  • Swoje zadania możesz realizować z biura w Warszawie (Metro Politechnika) o wysokim standardzie, gdzie gwarantujemy dobrą kawę, owoce i super atmosferę

  • Ponadto oferujemy dofinansowanie do pakietów medycznych, karty sportowej, szkoleń rozwojowych oraz innych rozwiązań, które sprawią, że zostaniesz z nami na dłużej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • healthy snacks

W CCPORTER zajmujemy się profesjonalnym wsparciem firm w zakresie rozwoju biznesu, umożliwiając połączenie różnych usług outsourcingowych. Oferujemy usługi profesjonalnego contact-center, zapewniając naszym Klientom rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy