Oferta pracy

New Business Manager

FIRSTLY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Płatowcowa 20
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

FIRSTLY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Płatowcowa 20

Warszawa

FIRSTLY to agencja marketingowa, zajmująca się działaniami z zakresu digital i performance marketing. W naszej ofercie znajdziecie m.in. kampanie display, mailingi oraz kampanie mobile video. Za nami ponad 2500 zrealizowanych kampanii  i prawie 5 milionów „dostarczonych” klików, przed nami kolejne działania z największymi brandami w Polsce.

Więcej o naszej firmie znajdziesz tutaj: https://firstly.pl/

Cześć! Nazywamy się FIRSTLY i poszukujemy osoby na stanowisko New Business Menager. Jeśli jesteś otwarty, łatwo i skutecznie nawiązujesz kontakty, a do tego masz doświadczenie na takim stanowisku – CZEKAMY NA CIEBIE! :-)

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość rynku reklamy digital,
  • doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu budżetów reklamowych, Klientów bezpośrednich i domów mediowych
  • doświadczenie w relacjach z klientem bezpośrednim  i domami mediowymi,
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności prezentacji i negocjacji,
  • samodzielność, niezależność i umiejętność podejmowania decyzji
  • organizacji własnego czasu pracy.

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie budżetów reklamowych,
  • współpraca z domami mediowymi oraz Klientami bezpośrednimi,
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • stały kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami,
  • realizacja planów sprzedażowych w oparciu o ustaloną strategię,
  • przygotowywanie raportów z działań

Oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się spółce,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • biuro na starym Mokotowie,
  • wynagrodzenie stałe zależne od doświadczenia,
  • premia uzależniona od wyników (ustalony wspólnie procent od wartości sprzedaży)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy