Ta oferta pracy jest nieaktualna od 440 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

New Business Manager

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    70 lat

    na światowych
     rynkach
    top
    ponad 3,7tys. pracowników
    w Grupie
    top
    top

    8

    zakładów
     produkcyjnych
    top

    10 lat

    na
    GPW
    top

    Grupa CIECH, jeden z liderów europejskiego rynku chemicznego poszukuje kandydatów do pracy w Spółce CIECH Trading, będącej czołowym dystrybutorem surowców chemicznych i odczynników na stanowisku:

    Miejsce pracy: województwo wielkopolskie lub dolnośląskie / Home Office

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
    • Narzędzie pracy samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
    • Opiekę medyczną

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub techniczne, chemiczne)
    • 2 – 3 lata doświadczenia w pracy w działach sprzedaży firmy chemicznej (preferowane w zakresie pozyskiwania nowych klientów)
    • Znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta
    • Znajomość środowiska MS Office (Power point, Excel)
    • Gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski

    Twoje zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych w zakresie sprzedaży surowców (pół produktów) chemicznych z sektora przemysłu: (min. chemii bazowej, chemii gospodarczej, kosmetyki lub chemicznych dodatków do pasz).
    • Aktywne docieranie do nowych klientów
    • Aktywne ofertowanie nowych klientów
    • Budowanie bazy nowych klientów
    • Pozyskiwanie informacji o nowych surowcach stosowanych przez klientów
    • Przygotowywanie warunków współpracy dla nowego biznesu
    • Analiza rynku i monitorowanie konkurencji
    • Przygotowywanie raportów o rynku

    Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do rekrutacji.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Aplikacja powinna zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).
    bottom