Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

New Business Manager

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

70 lat

na światowych
 rynkach
top
ponad 3,7tys. pracowników
w Grupie
top
top

8

zakładów
 produkcyjnych
top

10 lat

na
GPW
top

Grupa CIECH, jeden z liderów europejskiego rynku chemicznego poszukuje kandydatów do pracy w Spółce CIECH Trading, będącej czołowym dystrybutorem surowców chemicznych i odczynników na stanowisku:

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie lub dolnośląskie / Home Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • Narzędzie pracy samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Opiekę medyczną

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub techniczne, chemiczne)
  • 2 – 3 lata doświadczenia w pracy w działach sprzedaży firmy chemicznej (preferowane w zakresie pozyskiwania nowych klientów)
  • Znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta
  • Znajomość środowiska MS Office (Power point, Excel)
  • Gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych w zakresie sprzedaży surowców (pół produktów) chemicznych z sektora przemysłu: (min. chemii bazowej, chemii gospodarczej, kosmetyki lub chemicznych dodatków do pasz).
  • Aktywne docieranie do nowych klientów
  • Aktywne ofertowanie nowych klientów
  • Budowanie bazy nowych klientów
  • Pozyskiwanie informacji o nowych surowcach stosowanych przez klientów
  • Przygotowywanie warunków współpracy dla nowego biznesu
  • Analiza rynku i monitorowanie konkurencji
  • Przygotowywanie raportów o rynku

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się