Oferta pracy

New Business Manager

Gamefound Sp. z o.o.

Świętego Mikołaja 8

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych partnerów (tworzenie ofert, negocjacje, podpisywanie umów)

  • opieka nad pozyskanymi partnerami

  • analiza rynku

  • ścisła współpraca z wszystkimi działami w firmie,

  • doskonała znajomość produktu i jego potencjału

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość branży geek/gaming

  • bardzo dobra umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min C1)

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży, najlepiej na rynku międzynarodowym

  • łatwość budowania relacji

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • umiejętność zarażania entuzjazmem :)

  • samodzielność i zorientowanie na cel

  • dodatkowym atutem będzie znajomość crowdfundingu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • kafeteria benefitów

  • gry planszowe w pracy

Gamefound to dynamicznie rozwijająca się platforma crowdfundingowa skoncentrowana na grach planszowych. Jesteśmy startupem, który ma jasno określony cel – sprawić, by finansowanie społecznościowe gier planszowych było jak najlepsze dla ludzi na całym świecie. Twórcy korzystający z naszego systemu podchodzą do niego bardzo entuzjastycznie i jest to jasny przekaz, że idziemy we właściwym kierunku.

Napędza nas pasja do gier planszowych.

W Gamefound pracujemy jako zespół, w którym każdy ma coś do powiedzenia i może wpłynąć na ostateczny wygląd produktu. Obecnie poszukujemy specjalistów, którzy pomogą nam rozwijać się jako firma i budować jeszcze silniejszą markę na globalnym rynku crowdfundingowym.

Przewiń do profilu firmy