Logo Pracuj.pl

New Business Manager

PND FUTURA sp. z o.o.O firmie

PND FUTURA sp. z o.o.

Powstańców Śląskich 125

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów (metodami tradycyjnymi oraz poprzez kanały digitalowe, np. Linkedin) na terenie Polski i za granicą;
  • sprzedaż usług z zakresu designu opakowań, identyfikacji wizualnej i strategii marki z obszaru Polski i innych krajów;
  • opracowywanie materiałów PR, prezentacji;
  • przygotowywanie ofert dla potencjalnego klienta;
  • bieżący monitoring rynku, poszukiwanie możliwości rozwoju agencji.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji brandingowej, marketingowej lub reklamowej;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację;
  • umiesz prezentować i sprzedawać usługi marketingowe i brandingowe (mile widziane udokumentowane sukcesy na tym polu);
  • jesteś zorientowana/y na osiąganie celu;
  • wykorzystujesz nowoczesne metody zdobywania leadów;
  • interesujesz się brandingiem, designem, śledzisz działania marek, szczególnie w obszarze FMCG.

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej agencji brandingowej, obsługującej znane marki i różnorodne projekty im dedykowane;
  • wdrożenie do zepołu;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • szeroki wybór szkoleń;
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (w trakcie trwania pandemii) oraz zdalnym w okresie lockdown’ów.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • biuro przyjazne psom
  • biznesowy komputer i telefon

PND Futura to agencja brandingowa z trzydziestoletnim doświadczeniem w pracy dla polskich i zagranicznych marek. Opracowujemy strategie i tworzymy identyfikacje brandów, projektujemy opakowania, wspieramy komunikację. Stawiamy na partnerskie relacje, współpracę i kreatywność, dzięki którym powstają wartościowe i skuteczne rozwiązania dla marek naszych klientów.

New Business Manager, Powstańców Śląskich 125, Krzyki, Wrocław