Logo Pracuj.pl

New Business Specialist

Promotraffic Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Promotraffic Sp. z o.o.

Wadowicka 8A

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Otwieranie i rozwijanie nowych relacji biznesowych.
  • Pozyskiwanie klientów zgodnych z profilem Agencji.
  • Tworzenie ofert odpowiadających na potrzeby naszych Partnerów biznesowych (opracowanie analizy, dobór narzędzi, tworzenie mediaplanu, dopasowanie strategii do celów).
  • Kompleksowa obsługa procesu sprzedażowego end-to-end.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży B2B w sektorze digital, IT lub e-commerce.
  • Masz wiedzę na temat najnowszych trendów marketingowych, szczególnie w digital marketingu (SEO, SEM, RTB, Analityka, Marketing Automation, Content Marketing).
  • Masz doświadczenie w projektowaniu rozwiązań adresujących konkretne problemy klientów z sektora B2B - będzie to mocnym atutem Twojej kandydatury!
  • Umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków i sprawnej prezentacji wyników – w oparciu o Google Analytics.
  • Znajomość Google Ads, Social Ads, Keyword Planner, Senuto, Ahrefs, Google Trends.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie bazowe plus wysokie prowizje sprzedażowe.
  • Pełna wsparcie merytoryczne i technologiczne do tego abyś rozwijał się jako Ekspert w dziedzinie Digital Marketingu.
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B i pracę hybrydowej w elastycznych godzinach.
  • Pracę z ambitnymi i ciekawymi projektami wraz z gronem specjalistów w działach SEO, Content Marketing, Social Media i teamem PPC.
  • Dużo samodzielności i realny wpływ na kształtowanie strategii marketingowej dla dużych klientów.
  • Rozwój w zależności od potrzeb (szkolenia, udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych).
  • Benefity pracownicze - opieka medyczna, karta multisport, finansowanie szkoleń branżowych, bonusy okolicznościowe.
  • Nowoczesne biuro z dostępem do parkingu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • świętowanie urodzin

Będziesz odpowiadać za realizację celów operacyjnych w zakresie sprzedaży i rozwoju portfolio klientów Agencji.

Zbudujemy Ci taką ścieżkę kariery, abyś się spełniał/a jako ekspert od doboru strategii digital do konkretnych wyzwań i potrzeb potencjalnych klientów.

Pasja? TAK! Technologia? TAK! Grono doświadczonych ekspertów? TAK!

Poznaj możliwości, jakie możemy Ci zaoferować!

PromoTraffic to agencja z 10-letnim doświadczeniem na rynku. Dumnie możemy przyznać, że nasz pokład zasilają najlepsi Eksperci w branży, którzy każdego dnia zmieniają oblicze marketingu internetowego za sprawą swojej wiedzy oraz nowoczesnej technologii. Nie zwalniamy tempa, ciągle się rozwijamy, podejmując kolejne wyzwania w branży digital. Kreujemy nowe rozwiązania, ucząc się od siebie nawzajem, ponieważ wiemy, że razem tworzymy najlepszy #team!

New Business Specialist, Wadowicka 8A, Podgórze, Kraków