Oferta pracy

New Business Specialist

IT - LEADERS sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów, prezentacja oferty platformy

  • Prowadzenie rozmów handlowych

  • Przygotowanie ofert i indywidualnych rozwiązań współpracy dla klientów

  • Systematyczna praca w systemie CRM

  • Analiza potrzeb klienta

  • Budowanie pozytywnych, długofalowych relacji biznesowych z klientami firmy

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Współpraca z innymi zespołami firmy

  • Zaangażowanie w realizację celów biznesowych całego zespołu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B min. 1 rok

  • Umiejętność budowania doskonałych relacji biznesowych

  • Nastawienie na klienta, wysokie kompetencje komunikacyjne – umiejętność słuchania, zadawania adekwatnych pytań, wyciągania wniosków i na ich podstawie budowania komunikacji z klientami

  • Samodzielność, systematyczność i doskonała organizacja pracy własnej

  • Zainteresowanie obszarem HR (oraz mile widziane – nowymi technologiami)

  • Dobra znajomość języka angielskiego – swobodna komunikacja z klientem (min. B2)

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania, oparty na podstawie i prowizji za realizację celów sprzedażowych – podstawa na poziomie 2 500 – 4 000 zł netto + prowizja 2,5-5% od realizacji planu

  • Pracę w oparciu o dostęp do najnowszych metod sprzedażowych

  • Współpracę z dużymi, ciekawymi markami o ogólnopolskim i międzynarodowym zasięgu

  • Dostęp do bazy kontaktów biznesowych obecnych i perspektywicznych klientów

  • Inwestycję w twój rozwój zawodowy – finansujemy kursy i szkolenia dla pracowników

  • Pracę z różnorodnym i doświadczonym zespołem

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

IT - LEADERS sp. z o.o.

IT-Leaders to pierwszy w Polsce ekosystem rekrutacyjny dedykowany w 100% branży IT. Serwis działa w odwróconym modelu pracy. To firmy składają kandydatom dopasowane oferty pracy, nie odwrotnie. Ponadto Specjalistów IT wyposażamy w wiedzę o rynku pracy, narzędzia oraz informacje o ścieżkach karier i zarobkach. Nasza społeczność to ponad 700 firm i ponad 19 tysięcy specjalistów IT. Dołącz do zespołu i zmieniaj rynek rekrutacji IT.

Przewiń do profilu firmy