Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

New Business Specialist

Human Office Polska Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Posag 7 Panien 1

Ursus

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Na tym stanowisku Twoim głównym zadaniem będzie realizacja założonego planu sprzedaży zwłaszcza poprzez:

  • przygotowanie ofert i wycen w ścisłej współpracy z Account Managerem;

  • proaktywność w rozwijaniu relacji z powierzonymi klientami, prowadzących do zwiększania skali współpracy z nimi;

  • comiesięczną realizację planów sprzedaży;

  • utrzymywanie założonej aktywności i standardu pracy na zajmowanym stanowisku;

  • praca na narzędziach oraz raportowanie według założeń;

  • jako New Business Specialist weźmiesz odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe oraz realizację celów rozwojowych dotyczących powierzonych Ci klientów;

Nasze wymagania

  • Przygotowaliśmy dla Ciebie wdrożenie na to stanowisko jednak abyś mógł być na nim skuteczny, musisz posiadać poniższe kompetencje:

  • doświadczenie na stanowisku New Business, w sektorze B2B do międzynarodowych firm korporacyjnych, najlepiej w branży budowlanej

  • kompetencje analityczne potrzebne do wyciągania wniosków z danych płynących z działań sprzedażowych;

  • szukamy osoby, która ma takie samo rozumienie czym jest samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • uczciwość, zaangażowanie i motywację do pracy;

  • umiejętność planowania i efektywnej organizacji własnego czasu pracy;

  • mile widziane wykształcenie wyższe;

  • znajomość pakietu Ms Office;

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Praca z nami to przede wszystkim:

  • stabilne zatrudnienie – szukamy profesjonalisty, z którym chcemy związać się na wiele lat;

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa plus system prowizyjno-premiowy);

  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop;

  • praca w biurze klasy A;

  • a zwłaszcza bycie częścią firmy obsługującej najlepsze zlecenia w naszej branży!

  • Jeśli czujesz, że chciałabyś podjąć to wyzwanie, wyślij do nas swoje cv!

O nas

Human Office Polska  jest liderem na rynku wyposażenia wnętrz komercyjnych. Działamy od ponad 10 lat, dostarczając meble biurowe i wyposażenie na terenie całego kraju. Naszymi klientami są przede wszystkim liderzy swoich branż, firmy o zasięgu międzynarodowym, silne polskie przedsiębiorstwa oraz przedstawicielstwa koncernów zagranicznych działających w Polsce. Dzięki zbudowanej pozycji na rynku nasza firma jest w stanie obsłużyć zarówno logistycznie jak i finansowo największe projekty meblowe jakie dostępne są na rynku. Mamy wspaniałą ofertę, jasną wizję, przemyślane procesy i model biznesowy, jednak potrzebujemy też wspaniałych ludzi do zespołu. W związku z naszym rozwojem szukamy osoby, która swoimi kompetencjami i zaangażowaniem, wzmocni nasz zespół w roli.