Oferta pracy

New Business Specialist

Media Choice sp. z o.o. sp. k.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • stały kontakt zarówno z istniejącymi, jak i nowymi Klientami firmy w celu budowania relacji, weryfikacji potrzeb i prowadzenia działań sprzedażowych,

  • bieżąca analiza rynku, planowanie i przeprowadzanie działań mających na celu pozyskanie nowych Klientów z wykorzystaniem kanałów online i offline (targi, konferencje lub inne wydarzenia branżowe, spotkania, telefoniczne i mailowe inicjowanie kontaktu),

  • aktywny udział w całym procesie sprzedaży i realizacji zlecenia: kontakt z klientem i przygotowanie oferty, negocjowanie warunków, wsparcie Klienta w przygotowaniu briefu i debriefu, współpraca z działami realizacji, wsparcie Klienta we wszystkich jego etapach,

  • realizowanie założonych KPI, poszukiwanie nowych sposobów na dotarcie do potencjalnych Klientów,

  • udział we wdrożeniu nowych osób do organizacji.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży marketingowej,

  • rozwinięte umiejętności w zakresie prowadzenia rozmów z klientami skutkujących budowaniem trwałych relacji

  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert handlowych i prowadzeniu prezentacji;

  • doświadczenie w pracy na celach i zorientowanie na wynikach,

  • umiejętność w prowadzeniu negocjacji,

  • znajomość branży, zagadnień z obszaru digital marketingu,

  • umiejętność budowania uwagi i zaangażowania odbiorców w trakcie przedstawiania prezentacji.

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej w Lux Med,

  • dostęp do platformy MyBenefit z co miesięcznym dofinansowaniem,

  • urodzinowy dzień wolny od pracy,

  • cykliczne spotkania integracyjne,

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • nowoczesne biuro, w którym panuje niekorporacyjna, przyjazna atmosfera,

  • środowisko kreatywnych osób, z którymi nie można się nudzić,

  • stałe wsparcie zespołu specjalistów i możliwość poszerzania wiedzy,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do różnej kategorii benefitów

Media Choice to jeden z najlepiej ocenionych, niezależnych domów mediowych w Polsce wg. raportu Media & Marketing Polska. Posiadamy status Google Partner, Meta Business Partner, jesteśmy laureatem m.in. Golden Arrow oraz programu Google Elevator.

Specjalizujemy się w planowaniu i realizacji kampanii reklamowych zarówno w kanale on-line jak i offline. Tworzymy strategie, kupujemy media, prowadzimy działania przy zastosowaniu nowych technologii i narzędzi reklamowych dla znanych i cenionych marek.

Przewiń do profilu firmy