Oferta pracy

IT Sales Specialist

FUTURITI S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż systemów do automatyzacji eCommerce (xSale, Futuriti WMS)

  • identyfikacja i adresowanie potrzeb klientów

  • udział w przygotowaniu koncepcji zintegrowanych, nowoczesnych rozwiązań dla handlu internetowego

  • prezentowanie rozwiązań

  • negocjowanie warunków handlowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży systemów IT i obsłudze klienta

  • ogólna znajomość funkcjonowania przedsiębiorstw (procesów, przepływów towarów itd.)

  • nienaganna komunikacja i zaangażowanie

  • nastawienie na sukces i realizację celów

  • znajomość oprogramowania biurowego

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • dobra znajomość wybranych programów/systemów do prowadzenia firmy

  • znajomość programów Comarch ERP

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa, prowizja uzależniona od wyników oraz premia

  • stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w zespole Specjalistów i w fajnej atmosferze dynamicznie rozwijającej się firmy z możliwością dalszego osobistego rozwoju

  • możliwość pracy zdalnej

  • dostęp do najnowszych technologii IT

  • wiedzę merytoryczną z zakresu oferowanych produktów - szkolenia produktowe

  • komfortowe warunki pracy w biurowcu klasy A

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B

  • pakiet benefitów do wyboru

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Specjalizujemy się w skalowalnym oprogramowaniu SaaS i transformacjach cyfrowych. Jesteśmy producentem złożonego oprogramowania do automatyzacji sprzedaży ecommerce oraz poprawy wydajności logistyki magazynowej.

Przewiń do profilu firmy