New Product Development Manager

KUPIEC Sp. z o.o.O firmie

KUPIEC Sp. z o.o.

Kupiecka 17

Paprotnia (pow. koniński)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i implementacja projektów, których celem jest wdrożenie nowych produktów brandowych dla nowych i funkcjonujących grup produktowych;

  • Przygotowywanie analizy rynku pod kątem potrzeb konsumenckich, celem tworzenia propozycji nowych produktów ;

  • Przygotowanie strategii wdrożenia dla nowych poduktów w prowadzonych projektach oraz ustalenie harmonogramu działań

  • Przygotowanie budżetów dla prowadzonych projektów

  • Przygotowanie planu działań marketingowych wspierających wdrożenie nowych produktów na rynek

  • Nadzór nad testami technologicznymi i jakościowymi w ramach prowadzonych projektów

  • Zapewnienie właściwej dokumentacji w projektach

  • Organizacja spotkań projektowych, nadzorowanie zespołu projektowego i zgodności działań

  • z obowiązujacą procedurą NPD

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (marketing, zarządzanie lub kierunki pokrewne)

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, warunek konieczny branża SPOZYWCZA!

  • Doświadczenie w rozwoju nowych produktów

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • Komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Zdolności analityczne, zarządzania czasem i ustalania priorytetów - w tym terminowść i koncentracja na działaniu przynoszącym wymierne korzyści

  • Dokładności oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem

  • Umiejętmość pracy cross - działowej

To oferujemy

  • Pracę w ciekawym i pełnym wyzwań środowisku w dynamicznej i renomowanej polskiej firmie.

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Możliwość współtworzenia sukcesów firmy

  • Atrakcyjny system motywacyjny - umowa o pracę (lub inna preferowana forma zatrudnienia) z wynagrodzeniem zasadniczym i premią za wyniki

Tak się u nas pracuje

Zarządzanie projektami wdrożenia nowych produktów. Wyznaczanie kierunków rozwoju produktu poprzez monitorowanie i analizowanie potrzeb rynku i pozycji konkurencji, wprowadzanie nowych produktów na rynek i ich rozwój, raportowanie wyników i podejmowanych działań.