Oferta pracy

Nie-kurier do zadań specjalnych

ASKHENRY.pl

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna obsługa klientów i realizacja zleceń (przede wszystkim proste sprawy życia codziennego)

  • praca w „terenie” (jazda samochodem po Białystok i realizowanie zleceń: zakupy w sklepach, galeriach handlowych, wizyty w urzędach, na poczcie, szewc, krawiec itp.)

  • odbiór, dostawa paczek i zleceń klientów według określonego planu logistycznego

Nasze wymagania

  • masz własne auto do dyspozycji i posiadasz prawo jazdy kat. B (zwrot kosztów eksploatacji)

  • posiadasz status studenta i chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe

  • nie istnieją dla Ciebie problemy nie do rozwiązania, a ciężkie i wymagające zadania wręcz Cię motywują

  • jesteś efektywny/a i umiesz dobrze organizować swój czas

  • jesteś miły i kontakt z klientem nie jest Ci straszny :)

To oferujemy

  • wynagrodzenie za wykonane zadania

  • praca w niepełnym wymiarze czasowym z możliwością przyszłej stałej współpracy na pełen etat

  • samodzielne stanowisko z odpowiednimi narzędziami pracy

  • wyjątkową, luźną atmosferę pracy z fajnymi ludźmi :)

ASKHENRY.pl

AskHenry.pl to innowacyjny produkt na polskim rynku. Świadczymy usługi asystenckie dla firm i osób indywidualnych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, w związku z czym poszukujemy nowych osób, które pomogą kontynuować naszą filozofię.

Naprawdę uwielbiamy naszą pracę i klientów oraz aktywnie pomagamy im rozwiązać nawet najmniejsze problemy. Dzięki temu lepiej rozumiemy ich potrzeby i mamy możliwość dostarczyć im jak najlepszy produkt.

Przewiń do profilu firmy