Oferta pracy

Nie-kurier do zadań specjalnych

ASKHENRY.plO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna obsługa klientów firmowych i indywidualnych. Realizacja ich zleceń (przede wszystkim proste sprawy życia codziennego)

  • Praca w „terenie za kółkiem” (jazda samochodem po Krakowie i realizowanie zleceń: zakupy w sklepach, galeriach handlowych, wizyty w urzędach, na poczcie, szewc, krawiec itp.)

  • Odbiór, dostawa paczek i zleceń klientów według określonego planu logistycznego

  • Profesjonalne reprezentowanie naszej firmy i marki AskHenry w kontakcie z firmami i osobami, które mają dostęp do naszej usługi

Nasze wymagania

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B (doświadczenie w pracy jako kierowca mile widziane)

  • Jesteś studentem dziennym lub zaocznym i chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe

  • Nie istnieją dla Ciebie problemy nie do rozwiązania, a ciężkie i wymagające zadania wręcz Cię motywują

  • Jesteś otwarty na ludzi i lubisz kontakt z klientem :)

  • Jesteś uczciwy i rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Praca na pełen etat

  • Samodzielne stanowisko z odpowiednimi narzędziami pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności i pracę w innowacyjnym startupie

  • Wyjątkową, nieformalną atmosferę pracy z fajnymi ludźmi :)

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Wspólne integracje firmowe :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

ASKHENRY.pl

AskHenry.pl to innowacyjny produkt na polskim rynku. Świadczymy usługi asystenckie dla firm i osób indywidualnych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, w związku z czym poszukujemy nowych osób, które pomogą kontynuować naszą filozofię.

Naprawdę uwielbiamy naszą pracę i klientów oraz aktywnie pomagamy im rozwiązać nawet najmniejsze problemy. Dzięki temu lepiej rozumiemy ich potrzeby i mamy możliwość dostarczyć im jak najlepszy produkt.

Przewiń do profilu firmy