Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Niezależny agent ds. sprzedaży – branża medyczna

  • opolskie
  • Kierownik
  • 2017-11-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

NORAX MEDICAL SPÓŁKA Z O.O.

Firma Norax Medical to nowoczesna firma działająca w branży medycznej, która dostarcza innowacyjne rozwiązania pozwalające na wczesną diagnostykę i leczenie chorób. Obecnie poszukujemy agentów-pośredników z doświadczeniem w branży medycznej do wsparcia działu sprzedaży.

Region: opolskie

Opis stanowiska:

Poszukujemy agenta-pośrednika do wsparcia działu sprzedaży w dystrybucji sprzętu medycznego (kardiologia, radiologia, osteoporoza), promocji usług oraz utrzymywania kontaktów z klientami w wyznaczonej strefie geograficznej. Wymagana specjalistyczna wiedza medyczna oraz doświadczenie w branży handlowej.

Główne obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy.
  • Składanie propozycji, planowanie spotkań z klientami oraz demonstracja możliwości sprzętu medycznego w przypisanym regionie.
  • Wsparcie w procesie analizy konkurencji oraz przekazywanie wiedzy dotyczącej sytuacji na rynku, aktualnych problemów i wymagań.
  • Pozyskiwanie nowych klientów i biznesowych zależności do powiększenia i utrzymania bazy kontaktów firmy.

Wymagania:

  • Przynajmniej 1 do 3 lat doświadczenia w kompleksowej sprzedaży, w tym prezentacji, proponowaniu ceny, demonstracji produktów oraz negocjacji, zamykaniu transakcji i rozwijaniu obszaru handlowego.
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów kardiologicznych i radiologicznych (aparaty EKG, defibrylatory, ultrasonografy analogowe i cyfrowe).
  • Nienaganna prezencja, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zdolność do nadążania za potrzebami rynku są kluczem do sukcesu na tym stanowisku.

Oferujemy:

  • Współpraca na podstawie umowy agencyjnej.
  • Stałe wsparcie administracyjne i handlowe związane z realizowaną praca.
  • Materiały niezbędne w procesie sprzedaży/promocji oferty.
  • Wstępne przeszkolenie produktowe.
  • Atrakcyjny system prowizyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Norax Medical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się