Ta oferta pracy jest nieaktualna od 376 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Niezależny agent ds. sprzedaży – branża weterynaryjna

  • świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NORAX MEDICAL SPÓŁKA Z O.O.

    Firma Norax Medical to nowoczesna firma działająca w branży medycznej, która dostarcza innowacyjne rozwiązania pozwalające na wczesną diagnostykę i leczenie chorób. Obecnie poszukujemy agentów-pośredników z doświadczeniem w branży weterynaryjnej do wsparcia działu sprzedaży.

    Region: świętokrzyskie

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy agenta-pośrednika do wsparcia działu sprzedaży w dystrybucji weterynaryjnego sprzętu ultrasonograficznego, do promowania usług oraz utrzymywanie kontaktów z klientami w wyznaczonej strefie geograficznej. Wymagana specjalistyczna wiedza z dziedziny weterynarii oraz doświadczenie w branży handlowej.

    Główne zadania:

    • Aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy.
    • Składanie propozycji, planowanie spotkań z klientami oraz demonstracja możliwości weterynaryjnego sprzętu medycznego znajdującego się w ofercie.
    • Wsparcie w procesie analizy konkurencji oraz przekazywanie wiedzy dotyczącej sytuacji na rynku, aktualnych problemów i wymagań.
    • Pozyskiwanie nowych klientów i biznesowych zależności do powiększenia i utrzymania bazy kontaktów firmy.

    Wymagania:

    • Przynajmniej 1 do 3 lat doświadczenia w kompleksowej sprzedaży, w tym prezentacji, proponowaniu ceny, demonstracji produktów oraz negocjacji, zamykaniu transakcji i rozwijaniu obszaru handlowego.
    • Doświadczenie we współpracy z klinikami weterynaryjnymi dla małych zwierząt lub doświadczenie w branży rolniczej – mile widziane.
    • Doświadczenie w sprzedaży aparatury ultrasonograficznej / umiejętności praktyczne i/lub wiedza z zakresu ultrasonografii.
    • Nienaganna prezencja, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, zdolność do nadążania za potrzebami rynku są kluczem do sukcesu na tym stanowisku.

    Oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o umowę agencyjną.
    • Wsparcie administracyjne i handlowe w zakresie prowadzonych procesów sprzedażowych.
    • Materiały niezbędne w procesie sprzedaży/promocji oferty.
    • Wstępne przeszkolenie produktowe.
    • Atrakcyjny system prowizyjny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Norax Medical sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.