Logo Pracuj.pl

Niezależny Agent Nieruchomości

RE/MAX PolskaO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie bazy Klientów oraz utrzymywanie relacji z nimi
  • kompleksowa obsługa transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości
  • opracowywanie planów marketingowych nieruchomości
  • przygotowywanie ofert oraz prezentacje nieruchomości

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność
  • zaangażowanie, chęci do dalszego rozwoju, pozytywne nastawienie
  • dążenie do realizacji założonych celów, systematyczna praca

Mile widziane

  • doświadczenie w branży
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • wiedzę, która da Ci możliwość pracowania TYLKO na umowach ekskluzywnych, tzw. na wyłączność
  • europejskie certyfikowane szkolenia podstawowe, dzięki którym będziesz profesjonalnym, skutecznym agentem nieruchomości przeprowadzającym transakcje na światowym poziomie
  • europejskie certyfikowane szkolenia uzupełniające i zaawansowane, dzięki którym będziesz mógł rozwijać się jeszcze szybciej i zarabiać jeszcze więcej
  • wsparcie doświadczonego mentora, na którego zawsze będziesz mógł liczyć
  • wsparcie administratora biura, który pomoże Ci w prowadzeniu każdej transakcji
  • rozpoznawalność – jako agent RE/MAX już od samego początku Twojej działalności będziesz wyróżniał się z tłumu, co też daje Ci przewagę nad innymi mniejszymi agencjami
  • maksymalny model wynagrodzeń, który daje możliwość osiągania bardzo wysokich dochodów. To, ile będziesz zarabiać, zależy tylko od Ciebie!
  • miejsce w biurze RE/MAX, gdzie w przyjaznej atmosferze, wzajemnego szacunku i wsparcia będziesz mógł korzystać z urządzeń biurowych, materiałów marketingowych, przyjmować swoich klientów, przygotowywać się do spotkań
  • przejrzystą ścieżkę kariery – otrzymasz jasne zasady, wskazówki, jak możesz zbudować swoją karierę w branży nieruchomości
  • możliwość stworzenia własnego zespołu – już jako doświadczony agent, będziesz miał możliwość dodatkowo współpracować z własnymi asystentami
  • korzystania z międzynarodowego systemu wzajemnych poleceń (referrals), dzięki któremu będziesz miał możliwość współpracy z agentami z całego świata
  • wsparcie technologiczne – światowy system CRM, i wiele innych lokalnych systemów i narzędzi, które dadzą Ci dostęp do baz ofert międzynarodowych i lokalnych, a także będą dla Ciebie dużym wsparciem w sprzedaży
  • wsparcie marketingowe – gotowe szablony do budowania własnej marki na rynku, a także do promocji pozyskanych nieruchomości
  • dostęp do MAXcenter, gdzie będziesz miał możliwość skorzystania z międzynarodowych szkoleń, a także z międzynarodowych materiałów marketingowych
  • własną stronę www, gdzie będziesz mógł pochwalić się swoimi pozyskanymi nieruchomościami, certyfikatami, wyróżnieniami, które będziesz zdobywał uczestnicząc w licznych szkoleniach RE/MAX
  • możliwość udziału w lokalnych i międzynarodowych spotkaniach, konferencjach RE/MAX,
  • możliwość przynależności do społeczności RE/MAX dzięki czemu można nawiązywać relacje biznesowe z bardzo doświadczonymi agentami nie tylko z Polski ale z całego świata

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

RE/MAX to międzynarodowa sieć biur nieruchomości z know-how opartym o niemal 50 letnie doświadczenie. To stabilna, mocna i rozpoznawalna marka na całym świecie. Lider w branży nieruchomości. Wyznaczamy ścieżkę, którą podążają inni.

Jak się uczyć, to tylko od najlepszych w branży!

Szukasz nowego pomysłu na siebie?

Myślisz o branży nieruchomości?

Lubisz wyzwania i pracę z ludźmi?

Chcesz się rozwijać i korzystać z dużego doświadczenia najlepszych w branży?

Jesteś agentem nieruchomości, ale myślisz o większej samodzielności, i chcesz zarabiać więcej, rozwijać się szybciej?

Jeżeli na jedno z powyższych pytań, odpowiedziałeś twierdząco, firma RE/MAX jest idealnym partnerem biznesowym w drodze do Twojej wolności finansowej i Twojego dalszego rozwoju.

Niezależny Agent Nieruchomości, Gdańsk